Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány a városban akivel kb 1 éve ismerjük egymást, de már nagyon régen találkoztunk és asszem totál beleszerettem. a problémám pedig az lenne, hogy nem tudom mit mondjak neki! el szeretném hívni randizni, de ötletem sincs hogy hogyan hívjam el arra meg pláne nincs, hogy hová! kérlek segítsetek


16/F 15/L


(normális válaszokat pls, hülyék kíméljenek köszönöm)


2012. aug. 29. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

helyet könnyű találni.valami kis könnyed séta egy parkban,és utána cukrászda féleség(ne meki meg gyorskajás)

A legegyszerűbb "lenne kedved eljönni velem sétálni"

kérdés.Semmi extra nincs ebben a dologban.

2012. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az első jól mondja, legyél bátor és sok sikert! :)
2012. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak lazán kérdezd meg,h volna-e kedve sétálni esetleg fagyizni veled. Ha pesti vagy,akkor Margit sziget vagy kopaszi gát. Szép helyek és séta közben tudnátok beszélgetni.
2012. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem pesti vagyok, vidéken lakom, ha segít valamit debrecen 20 km es körzetében
2012. aug. 29. 23:08
 5/14 anonim ***** válasza:
vidéken se gáz semmi.ott még csendesebb.és jobb sétálni
2012. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az SMS

nem SOS

az sos azt jelenti, hogy save our souls

mentsd meg a lelkünk

neked sms kell:"save my soul"

2012. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Van egy Cserháti dal. Ebből idézhetnél meghívó szöveget.

Pl.: "Kicsi gyere velem rózsát szedni!"

Vagy, ha már régen ismeritek egymást, akkor jöhet az a sor, hogy:

"Kicsi gyere fel a hegy csúcsára!"

2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
persze, jó hogy nem azt mondtad hogy álljak az ablaka alá (ami mellesleg tényleg az utcára néz és nincs előtte kerítés) és énekeljek neki egy dalt :D
2012. aug. 29. 23:27
 9/14 anonim ***** válasza:
A szerenád is jó ötlet, ha egy hölgynek el akarod nyerni a szívét! Tudom sokan cikinek tartják, de a legtöbb ifjú hölgynek ma is nagyon bejön.
2012. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha rendszeresen beszélsz vele, akkor vesd fel neki, hogy pl "Engem érdekel ez az új film, téged nem? gondoltam megnézhetnénk együtt.." itt még ha elutasít is mondhatod, hogy barátokként gondoltad.:) vagy hogy, "Nem lenne kedved nézni a csillagokat velem valamikor?" hogyha kicsit romantikusabb, vagy közelebbi kapcsolatban vagytok. De figyi, néha elég annyi, hogy mondod neki, hogy találkozni szeretnél vele, ehhez nem kell semmilyen különleges hely, vagy alkalom, ha tetszel neki, bárminek örülni fog. :)) sok sikert, remélem segitettem :D 14/L
2012. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!