Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A menő fiúk hol veszik ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menő fiúk hol veszik ezeket a színes pólókat és menő farmereket meg nadrágszíjakat, amitől ilyen sok lánynak bejönnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár menő, de nem méreg drága színes pólót beszerezni meg egyéb menő cuccokat is ajánlhatnátok, amikben biztos nem leszek égő, mert nem vágom a divatot.

2012. szept. 6. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
öhm én egy sima ruha boltba bementem,és vettem egy sima egyszínű farmert.... sose volt vele baj
2012. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik ruhabolt, New Yorker például.
2012. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Decathlon
2012. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bershka,Zara,New Yorker. Ilyen helyeken nézelődj.
2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

New Yorkerből nekem is van egy színes pólóm, de elég drága amúgy. Valami olcsóbb helyet nem tudtok?

Azért jöhetnek még a tanácsok.

2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minőségi turkáló! Olcsó és márkás cuccok.
2012. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
new yorkerbe 3000 ezer egy póló a kínaiba max egy ezressel olcsóbb de olyan nem lesz a kínaiban, mint a plázashopokan
2012. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Minőségi turkáló! Olcsó és márkás cuccok."


Voltam már turiban és hát... nem győzött meg.

2012. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
"Bershka,Zara" Ezek baromi drága boltok, ráadásul fos minőségű ruhákkal.
2012. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Végre valami REÁLISHOZ közel álló meglátás azzal kapcsolatban, hogyan jöhetsz be a lányoknak. :)
2012. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!