Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki ért velem egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés
Szerintem egy fiú, ha magas és jóképű, akkor biztosan tapadnak rá a szép lányok és mindig van barátnője, nem nehéz így élni, nem tagadom irigylem az ilyen srácokat, mert én nagyon alacsony vagyok és szerintem csúnya is.

2012. júl. 5. 15:50
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:

oltári nagy marhaság.


itt sem a méret a lényeg.


csak ne a nálad 20 centivel magasabb csajoknál próbálkozz!

2012. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egyet értek, ez mindig így működött és működni is fog.
2012. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván könnyebb párt találni annak aki jobban néz ki. Nem igazán értem mi a kérdés.
2012. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem így van. A jó külső fiúk esetében még kevés. De az biztos, hogy pl. a szép lányoknak mindig van barátjuk, mert nekik csak válogatni kell. A szép fiúknak ugyanúgy meg kell dolgozni a sikerért, csak talán kevesebb visszautasítás árán.
2012. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak ilyen emberek is,akikre igaz az amit leírtál,persze az említett tulajdonságok függvényében,de szerintem ez túlzottan nagy általánosítás.Nem biztos hogy az számít mindenkinek,hogy magas,jóképű,vagy menő-e egy fiú.Persze az is igaz,hogy a külső fogja meg az embert,de a belső az ami megtartja,tehát ha egy végtelenül bunkó,nagyképű,arrogáns emberről van szó,akkor már semmit nem ér sem a magasság,sem a jóképűség.
2012. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek egyet, magasságommal nincs gond asszem (203 cm), és már nem azért de nem vagyok egy csúnya darab, de az a gond, hogy a nők inkább a belsőt nézik, és nekem abból lenne mit fejlődnöm. Szerintem ne csak a külsőt lásd magadon :)
2012. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem ez hülyeség
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a külső a fiúknál is! Ha megvan az előnyös, vonzó összhatás, akkor esetleg akkor nem lesz barátnője, ha kibírhatatlan természete van. Egyébként nem igen kell törnie sem magát érte.


A magassággal viszont nem értek egyet, én alacsony, és nagyon helyes srácok esetében is úgy látom, hogy vaj bnőjük.


Tesóm osztálytársa mindig is egy kis törpe volt, csak nagyon helyes pofija van, és vígan csajozik. :)

2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*van
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség! 195 cm vagyok, sokan jóképűnek tartanak de a csajok 30 alatt le se szarnak :(
2012. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!