Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki ért velem egyet? (aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért velem egyet? (aki nem indokolja aki igen az is írjon valami ki egészítést)

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb annak akinek nincs barátja/barátnője....

ezzel arra gondolok:

-azt csinál amit akar

-azzal akivel akarja

-oda megy ahova kar-nem hívogassák nem írogatnak neki minden 5 percben

-nem faggasák

-nem függ senkitől


ilyenek értitek...


2011. ápr. 28. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezen gondolkozol. xD
2011. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet, mondjuk nekem huszonegynéhány évem alatt összesen 4 hónapig volt bnőm, és nem is lesz soha olyan, aki szeret is. Szal nálam érthető sztem, h hiányzik.
2011. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
és ezt miért bocsátod közvéleményre?
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.
2011. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mert nincs jobb dolgom, és kíváncsi vagyok
2011. ápr. 28. 18:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért nem értesz egyet?
2011. ápr. 28. 18:35
 7/19 anonim ***** válasza:

már bocs, de nem értek vele egyet

nekem van barátom, akit nagyon szeretek, és ő is engem, mégis az összes amit felsoroltál igaz rám

semmiben nem korlátoz a barátom, nem akaszkodik rám, és én se rá

egyikünk se féltékeny, és tulajdonképpen ha nem tudok vele lenni, akkor csak vágyok rá

az nem is jó kapcsolat ahol ha nem vagy vele nem hiányzik legalább valamilyen szinten

2011. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hivogassák,faggasák.Azt a jó édes leborult magyar nyelvtanórát,amit nem látogattál,azon járna az eszed.
2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

attól, hogy valakinek van barátja/barátnője, még nem hívogatja egyik a másikat 5 percenként vagy óránként.

persze vannak féltékenyebb típusú, ragaszkodóbb emberek, meg vannak kevésbé.

szerintem az a normális, ha kb. kétnaponta találkoztok, és azzal letudva. telefonálgatás egymásnak max annyiért, hogy pontosan legközelebb mikor hol kinél merre meddig. ennyi. max mi volt veled ma. mindig is fölöslegesnek tartottam, hogy valaki órákon át trécseljen a párjával telefonon.

+ attól, hogy valaki kapcsolatban él, csinálhat bármit, azon kívül, hogy flörtölget másokkal. nyilvánvaló.. olyannal meg nem kell összejönni, aki megszabja a másiknak hogy mit szabad és mit nem szabad csinálnia.

2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
én pont ezekért a dolgokért szakítanék a bnőmmel, és mikor nincs itt, ak nem is hiányzik nagyon, persze néha gondolok rá, de amikor átjön, ak úgy érzem nekem van a legjobb csajom a világon. úgy cumizik, h az égboltot leüvöltöm fenntről, és a szűk punciját is imádom :D
2011. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!