Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki ért velem egyet? (aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért velem egyet? (aki nem indokolja aki igen az is írjon valami ki egészítést)

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb annak akinek nincs barátja/barátnője....

ezzel arra gondolok:

-azt csinál amit akar

-azzal akivel akarja

-oda megy ahova kar-nem hívogassák nem írogatnak neki minden 5 percben

-nem faggasák

-nem függ senkitől


ilyenek értitek...


2011. ápr. 28. 18:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
xD nem az a lényeg most....xD
2011. ápr. 28. 18:45
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyedüllétnek olyan helyzetekben van előnye amikor az embernek egy felé kell koncentrálnia minden energiát. (pl vizsgaidőszak)

Azonkívül a párkapcsolat sokkal kiegyensúlyozottabbá teszi az embert.

2011. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet evvel:

- -azt csinál amit akar ( ha van párja az embernek akkor is azt csinál amit akar,hiszen nem sziámi ikrek,nincsenek összenőve..Egy bizonyos szabadság néha kell..És még mindig jobb mint a teljes magány.

- azzal akivel akarja: Itt a nemi életről van szó? Ha igen akkor kérdezem én: Mi a jobb: 1. szeretni valakit akivel az idők alatt megismeritek egymás testét,és isteni jó lesz az ágyban,aki mellett nem érzed magad hibás alkatúnak,aki mellett önmagad lehetsz.VAGY 2-Bárkivel szexelhetsz,de nem leszel jobb egy útszéli qrvánál..A végén már senkinek nem kellesz mert a híred útólér.."ő az a csaj aki bárkivel elmegy egy menetre"

- oda megy ahova kar-nem hívogassák (hívogatják talán..) nem írogatnak neki minden 5 percben -Miért jó az hogy oda mehet ahová akar,de miért jó ha csak egymagad mész mindenhová? Miért jó ha utána senkivel nem tudsz beszélgetni,ha senkivel nem tudod megosztani az örömödet? Attól,hogy az embernek vannak barátai,van társa még nem kell hogy hívják 5 percenként vagy rá írjanak..

-nem faggasák (faggatják) Ennek sincs semmi köze ahhoz,hogy van-e partnered vagy nincs. Attól,hogy párod van nem fognak jobban faggatni..

- nem függ senkitől..Mindenki csakis saját magáért függ..

Ha nincs senkid akkor magányos leszel,nincs akivel elmenj moziba,sétálni.Nincs akivel megoszd a bánatodat,örömödet,álmaidat,terveidet.Ha nincs senkid akkor nincs miért küzdeni..Ha nem szeretsz senkit akkor az miért jó??

2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jogos....de idegesítő ám amiket le írtam
2011. ápr. 28. 18:51
 15/19 anonim ***** válasza:
én teljesen egyet értek, ugyan ez a véleményem. aztán ha szerelmes leszel valakibe persze minden megváltozik. de ameddig ez nincs, addig felesleges bármilyen kapcsolat. szerintem. (:
2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát most lehet nyálas lesz amit írok:D de nekem nincs barátnőm kb 4 éve most vagyok 20 éves egy ideig jó azt csinálsz amit akarsz én is élveztem hogy nincsenek kötöttségeim nem kell beszámolnom stb. de most már hiányzik az hogy valaki mellettem legyen tudjam azt hogy valaki szeret ezek k.rva világon van

előnye hogy egyedül vagy persze de szerintem több hátránya van:)

2011. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez egy rövid ideig elmegy!


De egy idő után igényelni fogod, hogy bárcsak melletted feküdne egy olyan nő aki szeret téged minden nap...

2011. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy szar kapcsolat után lehet, hogy ezek a dolgok nagyon jók, de egy idő után már inkább teher -lesz-.
2011. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 einsof válasza:

Ha ez abból született, hogy a barátod/nőd mindig rajtad lóg, balhézik, ha a haverjaiddal vagy, folyton hívogat és kérdőre von, akkor ott azzal az egy konkrét kapcsolattal van probléma, amit sürgősen meg kell beszélni, és ha nem változik, otthagyni az illetőt, mert megkeseríti az életedet hosszútávon.


Egy normális kapcsolat nem arról szól, hogy függesz valakitől, aki valóban idegesítő korlátokat pakol rád. Ez alól kivétel a megcsalás, ha az "azt csinál, azzal akivel akarja" ezt takarja; általános esetben a hűség együtt kéne hogy járjon a kapcsolattal, ezt elfogadod, amikor eldöntitek, hogy együtt vagytok. Ha ez van mögötte, akkor tényleg jobb, ha nincs barátod/nőd.

2011. ápr. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!