Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágassam attól függetlenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágassam attól függetlenül, hogy nem ért velem egyet?

Figyelt kérdés
Középhosszú hajam van,amit nagyon nem szeretek, mert nagyon sokat kell vele foglalkozom azért, mert törik, és elég hamar zsírosodik.Van úgy, hogy minden nap hajat mosok, hogy másnap friss legyen újra. Jövőhéten megyek fodrászhoz,és nagyon gondolkodok hogy levágassam a hajam egész rövidre, viszont a barátom nagyon nem szeretné hogy megszabaduljak a hajamtól. Most hallgassak magamra, hogy nekem mi lenne a jobb, vagy ne vágassam le azért, mert neki az nem tetszene? Mit tegyek? Nekem sokat számít a véleménye, de nemigazán vagyok kibékülve a mostani 'loboncommal' .... Szerintetek?
2012. jan. 23. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válts sampont!
2012. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat a te dontesed, de a baratod helyeben en is probalnalak lebeszelni... Inkabb kerj valami hajapolasi tanacsot a fodrasztol.
2012. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy levágasd! A rövid haj nagyon el tud csúfítani egy lányt.
2012. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Miér vágatnád le,ez a nők egyik ékessége a hosszú haj,ne pasisoggyatok már el.

A szépségért igen meg kell dolgozni,de most nem éri meg 30-45 perccel előbb felkelni,hogy megcsináld a hajadat?

Bánni fogod ez tuti,mert a hosszú haj az kincs.A volt edzőmet idézem:,,az arany tojást tojó tyúkot nem vágja le az ember".

Szerintem nincs kiábrándítóbb az elhízásnál meg a rövid hajú nőknél.Nézd meg Ördög Nórit,katasztrófa ahogy kinéz,bottal se érinteném meg meg sok más pasi sem,amióta ilyen a haja,mint egy pasi körülbelül.


Szedjél bivaly erős vitaminokat,és szép lesz a hajad meg erős,5000Ft-ot kibírsz havonta ha a szépséget veszed meg.

2012. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem célszerü lenne elöször levágatni a hajadat (de nem fiúsra), utána rendesen ápolva újra megnöveszteni. Igy a barátod is valószinüleg el tudja fogadni, mert tönkrement hosszú hajat rendbehozni nem lehet.
2012. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Naponta hajat mosni a legnagyobb h_lyeség!

A fejbőröd ezzel védekezik, azzal hogy minden nap lemosod, a szervezeted az az üzenetet kapja, hogy nem elég erős a védelem, és még több zsírt termel.

És ezért száraz a hajvéged!

Istenem, te meg sem érdemled, hogy hajad legyen!


Most tarts 10 nap-igen, 10 nap szünetet, és csak aztán mosd meg újra. A fejbőrödnek idő kell, hogy összeszedje magát egy kicsit.

Utána már nem zsírosodik majd olyan gyorsan, és nem kell naponta mosni.


Vagy menj el fodrászhoz, és vágasd le 5 milisre, mert mindegy milyen hosszú, te úgyse tudsz bánni vele!

2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A töredezett részt vágasd le, a hajvégedet ápold szilikonos hajápolóval, és hagy egy hosszú szünetet a következő hajmosás előtt!
2012. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így igaz, sajnos minél többet mosod a hajadat, annál hamarabb zsírosodik majd be.

Szerintem kérj tanácsot a fodrászodtól! Ő meg tudja állapítani, mennyire van rossz állapotban a hajad. Ha rendszeresen levágatod a töredezett végeket, akkor szép egészséges hajad lesz. :)

Köztes megoldásként, ha váltani akarsz, akár félhosszú frizurát is választhatsz! Nekem volt olyan rövid hajam, könnyű volt kezelni, mégis nőies volt. :)

2012. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hosszú haj párti,de azt szokta mondani nekem,hogy ha le szeretném vágatni,akkor nyugodtan(egyébként is rövidebb hajam volt,mikor összejöttünk,olyan éppen vállig érő).Szóval ha ezért elhagyna,akkor egy idióta.De azért előbb kérdezd meg a fodrászt,hogy neked jól állna-e,sajnos nem mindenkinek áll jól a rövid frizura.Viszont ha te jobban éreznéd magad rövidebb hajjal,akkor nyugodtan vágasd le,úgyis visszanő majd előbb-utóbb.
2012. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Multivitaminnal igenis helyre lehet hozni.

Scitec MultiProt szedjél vagy ajánlom a Lenkei formulát,de inkább a MultiPro olcsóbb is és erős,bőröd a hajad újjá születik,5000Ft mind említettem havonta,10doboz cigi ára és széppé varázsol,meg frissebbé tesz teljesen.Barátnőm folyamatosan szedi,mert mondtam nekik :)

Olyan szép haja van,meg nagyon erős,hogy a Taft reklámarcok elmehetnek hozzá különórára. ;)

2012. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!