Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágassam attól függetlenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágassam attól függetlenül, hogy nem ért velem egyet?

Figyelt kérdés
Középhosszú hajam van,amit nagyon nem szeretek, mert nagyon sokat kell vele foglalkozom azért, mert törik, és elég hamar zsírosodik.Van úgy, hogy minden nap hajat mosok, hogy másnap friss legyen újra. Jövőhéten megyek fodrászhoz,és nagyon gondolkodok hogy levágassam a hajam egész rövidre, viszont a barátom nagyon nem szeretné hogy megszabaduljak a hajamtól. Most hallgassak magamra, hogy nekem mi lenne a jobb, vagy ne vágassam le azért, mert neki az nem tetszene? Mit tegyek? Nekem sokat számít a véleménye, de nemigazán vagyok kibékülve a mostani 'loboncommal' .... Szerintetek?
2012. jan. 23. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2012. jan. 23. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!