Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon járunk? -attól független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon járunk? -attól függetlenül hogy nem kérdezte meg? Kérlek olvassáétok el.

Figyelt kérdés
Négy éve szerelmes vagyok egy srácba. Tegnapelőtt sms-be megirta hogy tetszem neki. Másnap próba után ő és még két haverja haza kisértek,mert nem mertem haza menni. Aztán a kapuba azt mondták a haverjai neki hogy maradjon velem s ők mennek. Mentek is el s mi ketten maradtunk. Eleinte sokat nem beszéltünk sőt sokszor hosszú csend volt... 2 óra múlva még ott áltunk a kapuba..aztán a vállára tettem a fejem mert álmos voltam....majd ő a fejét a nyakamra tette..aztán elkezdte puszilgatni a nyakam. Szembe fordultam és megcsókolt....annyira jó volt...utána megölelt...én is..fogta a fenekem :P S majd többször is smároltunk..:) mivel nem kérdezett semmi olyant hogy leszek a barátnője..nem tudlom hogy együtt vagyunk-e vagy szerinte nem fontos megkérdezni mert ezt éreznem kell...ja és ez a tegnap történt falun és most otthon vagyok mert éjjel megyek a tengerre...szerintetek megvár?
2011. aug. 16. 19:16
1 2
 1/15 Ariadne13 ***** válasza:
nem tudhatjuk. ez köztetek történt, nem köztünk. kérdezd meg, hogy együtt vagytok-e....és hogy megvár-e
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem az a tipus a srác aki minden utjába kerülő csajjal smárol, akkor ez azt jelenti h többet akar tőled. Nem fontos ezt kimondani h "Járunk?".
2011. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
huu háromszor végigolvastam anyira romantikus*-*
2011. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,szerintetek vegyek neki valamit a tengeren?
2011. aug. 16. 21:53
 5/15 anonim ***** válasza:

ahaaa! ha már ilyen romantikus előadást rendeztetek :D és szinte bekönnyesedtem:'D megérdemel egykis souvenirt:)

ne nagy dolgot vegyél. valami kicsit. attól függ hol nyaralsz..:D

2011. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szerintetek mit vegyek? am a fekete tengeren nyaralok...itt minden kaphato..
2011. aug. 17. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
baazmeg válaszolnék.. ha végre te is válaszolnál hogy HOL nyaralsz. ugyanis nincs minden országnak saját tengere.. hanem egy tengeren több ország osztozik. s ha én aztmondom neked,hogy mutlhéten én a mediterrán tengeren nyaraltam,mg nem fogod tudni hogy görögországban,törökországban,ciprusban stb. hol voltam pontosan.. márpedig mindenhol más souvenirt lehet kapni.
2011. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
oké bocs..romániába vagyok a fekete tengeren
2011. aug. 17. 11:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon éld bele magad. Neki tetszel, te viszont szerelmes vagy belé. Nem ugyanaz. Olyan 15-16 évesnek tippellek, ilyen korban a fiúknál még egy-két csók nem ígéret sajna(később sem igazán)... én a helyedben nem vennék semmit, bármilyen romantikus, ő tuti nem várja el, és lehet, hogy az ellenkezőjét éred el: azt hiszi, rá vagy kattanva, és ösztönösen kihátrál az egészből. Ha van rá lehetőségetek, hogy beszéljetek, akkor várd meg inkább, hogy ő írjon, ne rohand le. Szerintem. :) 18L
2011. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de az egész sztoriból nekem csak az jött le, hogy dobott egy smst, hogy "teccő cica" te ugrottál, aztán smároltatok, fogdosott, még csak azt sem mondta, hogy járni szeretne veled, de te már azt tervezgeted, hogy milyen ajándékot vegyél neki.

Peeersze, előfordulhat, hogy rendes srác, de mivel elvakult vagy és szerelmes ( pontosan tudom milyen ) simán pofára eshetsz... tapasztalat, sajnos. :(

Ne éld bele magad, ne vegyél semmit, gyere haza a nyaralásból, várd meg, hogy keres-e és ahogy azután viselkedik, az alapján ítéld meg. Nekem őszintén szólva nem túl bíztató a viselkedése. De lehet én vagyok negatív (csak fiúkkal barátkozom, szóval ismerem hogy gondolkoznak XD).

20L

2011. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!