Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon járunk? -attól független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon járunk? -attól függetlenül hogy nem kérdezte meg? Kérlek olvassáétok el.

Figyelt kérdés
Négy éve szerelmes vagyok egy srácba. Tegnapelőtt sms-be megirta hogy tetszem neki. Másnap próba után ő és még két haverja haza kisértek,mert nem mertem haza menni. Aztán a kapuba azt mondták a haverjai neki hogy maradjon velem s ők mennek. Mentek is el s mi ketten maradtunk. Eleinte sokat nem beszéltünk sőt sokszor hosszú csend volt... 2 óra múlva még ott áltunk a kapuba..aztán a vállára tettem a fejem mert álmos voltam....majd ő a fejét a nyakamra tette..aztán elkezdte puszilgatni a nyakam. Szembe fordultam és megcsókolt....annyira jó volt...utána megölelt...én is..fogta a fenekem :P S majd többször is smároltunk..:) mivel nem kérdezett semmi olyant hogy leszek a barátnője..nem tudlom hogy együtt vagyunk-e vagy szerinte nem fontos megkérdezni mert ezt éreznem kell...ja és ez a tegnap történt falun és most otthon vagyok mert éjjel megyek a tengerre...szerintetek megvár?
2011. aug. 16. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mindenben egyetértek 14:04-gyel, és szerintem azon túl vegyél szuvenírt, de azzal a céllal, hogy magadnak veszed. ha tényleg megvár, és nem ver át, akkor nekiadhatod! :D

16/L

2011. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát én fél éve ismertem egy fiút, én szerelmes voltam belé már hónapok óta, de azt hittem hogy ő csak barátnak tekint.


Egyszer aztán egy délutáni rendezvényen, ahol együtt voltunk, megcsókolt. Utána már csak 10 percet tölthettünk együtt, mert ment a vonatom, de abban a 10 percben kézenfogva járkáltunk és csókolóztunk. :)


Nem tudom miért, de nekem teljesen egyértelmű volt, hogy akkor most együtt vagyunk, és nem csak kedve támadt smárolni. Este felhívott, hogy mikor találkozzunk legközelebb. Azóta együtt vagyunk - másfél éve. :)


19/L

2011. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja de téged hivott..rá 2 napra irt egy sms-t hogy h vagyok..csak masnap vettem eszre s irtam h bocs h nem tudtunk beszélni..de nem irt vissz
2011. aug. 19. 15:05
 14/15 anonim ***** válasza:
"Jól van van kéznél csaj ha d*gni akarok!"-a srác
2011. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy olyan lenne hogy mindenkit megakarna d*gni. Negy ev alatt nem igy ismertem meg...
2011. aug. 19. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!