Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha egy 11-12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy 11-12-13 éves lány barátot akar?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék miért baj?
2012. aug. 31. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
11 évesen még ha érettebb is a koránál, akkor sincs azon a szinten, hogy egy igazi kapcsolatban éljen. Ez sokkal többről szól, mint amit egy ennyi idős gyerek felfoghatna. Jó, el lehet játszogatni egy barátoddal, hogy ti most jártok, de az akkor sem lesz kapcsolat, és esetleg olyan dolgokat is megtehettek pusztán butaságból, amire fel sem vagytok készülve, csak épp olvastatok, hallottatok valahol róla, hogy az milyen jó.
2012. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
11 évesen nekem szerintem még a pokemonon járt az eszem, nem azon, hogy legyen barátnőm. És ez így is volt jól, azért vagy gyerek, hogy legyen gyerekkorod, később meg visszasírnád.
2012. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Gyerek vagy még!
2012. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

11 évesen nálunk még abszolút témába se volt az ilyen dolog. kb. 14 évesen jött meg az ösztön hogy: hmmm... de helyes, nem is néz ki rosszul stb.....

utánna meg már gimis korunkba kezdtük kialakítani az első kapcsolatot...

én személyesen azért tartom kicsit ostobaságnak, mert 11 évesen a "járás" az egyáltalán nem kapcsolat, csak te még ezt nem tudod :) majd 16 éves korod körül kezdessz rájönni miből is áll egy normális kapcsolat kialakítása. addig valóban éretlen vagy. :)

2012. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 14 éves lánynak simán lehet barátja. Szerintem ők is érezhetnek szerelmet és ők is csalódhatnak. De talán ezek a dolgok ink. 14 év körül kezdődnek, és szerintem igenis lehetnek szerelmesek.
2012. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a te korodban teljesen normális, hogy akarsz egy fiút. viszont, ez a pár év szívem a várakozás időszaka, az álmoké, az, hogy elképzeld milyen legyen, hogy találkoztok, hogy fog kinézni, hogy fogják hívni... aztán majd 15 éves kor körül amikor értelme is lesz, majd elkezdesz fiúkkal "úgy" is ismerkedni, és rájössz, hogy az estek 80%-ban tuti, hogy nem fogsz olyan pasit találni, mint akiről te évekig képzelődtél, de szerelmes leszel és boldog... majd akkor.

Másfelől, hogy miért "baj".

A fiúk később érnek, tehát a veled egykorú fiúk még nem feltétlenül akarják azt, amit te gondolsz bele a "járásba"

ha idősebb fiúval kezdesz ki (16 körül) akkor pedig, nem akarlak elkeseríteni, de kizártnak tartom, hogy ő megelégedne a kézen fogva sétálásnál meg a szájra puszinál.

Hidd el, ráérsz még, addig csak fantáziálj!

18/L

2012. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ne hallgass senkire! Én 11 éves vagyok, nekem is van pasim és nem haltam még bele! A felnőttek gyakran kis hülye ovisnak néznek minket, akik kézenfogva sétálgatnak az utcán.. Ha van egy fiU, akit szeretsz és ő is szeret akk nincs semmi baj, járjatok nyugodtan.
2013. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled. A szerelem az nem a kortól függ!
2013. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!