Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj ha egy 11-12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy 11-12-13 éves lány barátot akar?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék miért baj?
2012. aug. 31. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Barátod lehet, több is, csak ne járjál senkivel!

Azért, mert éretlen vagy!!

2012. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Az addig ok, hogy barátot akarsz. De a barátod meg nem csak a barátod akar lenni pár hónap múlva. Érted?

Neked még nem való a szex. Úgysem lenne jó, akkor meg minek?

2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert még gyerek vagy.
2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert gyermekkorod rövid. Élvezd ki. Pasizni meg ráérsz aztán egész életben.
2012. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, de a szexre ne is gondolj.
2012. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Ki mondta, hogy baj?

Bár, ha itt a gyakorikérdéseken teszed fel, akkor persze szinte mindenki azt mondja majd, hogy baj, de hát mit vársz, amikor az ide látogatók nagy része szűz még 24 éves (elvileg) érett férfi létére, a másik csoportnak az a baja, hogy nem tud smárolni,a harmadik meg csak okoskodó, észt osztó, okos felnőttek csoportosulása...

És, ha valakinek eltér a véleménye az övékétől, akkor persze mindennek lehordják... :P

Ez olyan, mintha bemennél egy vallásos gyülekezetbe és azt mondanád, Isten nem létezik... Mivel ott csak olyanok vannak, akik hisznek benne, nyilván máglyán égetnének ezért a kijelentésért.

Az már más tészta, hogy van néhány lány, aki érettebb a koránál, de persze van olyan is, aki még 18 éves fejjel is éretlen.

2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó te vajon melyik csoportba tartozol?

Mond csak szegény gyereknek: Bszasd meg magad mindenkivel!

2012. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
14:44es teljesen egyetértek veled, és nem baj ha szeretnél, de tényleg, a testi dolgokat ne 11-12-13 évesen akard felfedezni, azokkal a dolgokkal várj legalább 16 éves korodig, mert akkor sokkal izgibb, mint tizenpárévesen :)
2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
89%

A kérdésedre a válasz: azért, mert még gyerek vagy és nem tudod, mi a szerelem, a szex pedig még szóba sem jöhet... Élvezd ki inkább a gyermekkorod, barátkozz másokkal, örülj, hogy még gyerek lehetsz, hiszen nem tart soká, és később visszasírod majd... hidd el nekem.

Bár a mai világban már olyan 12 évesek vannak, akik agyonsminkelve, kivágott, mini cuccokban járnak bulizni... Szörnyű, még látni is, hogy hová tart ez a világ... Nekem 16 éves koromig még eszembe sem jutott sem a diszkó, sem az, hogy pasizni akarok...


Nem vagyok sem szűz, sem hülye, sem 14 éves tini, sem okoskodó, egy felnőtt, férjezett, várandós nő vagyok, aki azért válaszol a kérdésekre, mert itthon van a terhessége miatt, és néha leül a gép elé, olvasgatni, szórakozni...

2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak csókolózni meg járni szeretnék valakivel
2012. aug. 31. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!