Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok, titeket zavar, ha az, aki tetszik szemüveges és nem is akar kontaktlencsét hordani helyette?

Figyelt kérdés

Egy srác azt mondta, azért nem tetszem neki, mert szerinte szemüveg nélkül jobban nézek ki. Szerintem ez bunkóság részéről.

Nem szeretnék lencsére váltani, mert a szemüveget jobban kedvelem, plusz nem azért fizettem nemrég 50 ezret a szemüvegért, hogy most megint 20-ért vegyek lencsét.

Másokat zavarna ez?


18/L



2012. aug. 22. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna :)
2012. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Én nő vagyok de engem zavarna ha szemüveges pasim lenne mert mindig figyelnie kellene a szemüvegére hogy ne törjön össze,ha meg nincsen rajta akkor meg nem jól lát én ha látom hogy egy pasi szemüveges akkor már nem is jön be.
2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne, hogy zavarja.

A kontaktlencse mellett szólva(nem azért, hogy rávegyelek): Én is szemüveges vagyok, természetesen a lencse mellé kell a szemüveg is, hiszen nem hordhatod akármeddig egy nap. De én vettem lencsét is, van egy oldal, ahol 3 hónapra 10ből kijön a lencse,ápoló stb. A lényeg, hogy imádom:) teljes szabadságérzetet ad, nem lóg be a keret mindenbe, és nem is torzít (pl a szemüvegem -3, és miatta minden kisebb..lencsével normális:))

A lényeg, magad miatt akarj lencsét hordani, vagy kipróbálni, és ha valakinek nem tetszel úgy ahogy vagy...ne foglalkozz vele.

2012. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, olyan szexi titkárnős hatást kelt bennem, ha egy csaj szemüveget hord:D
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Ez nem téma. Én hordtam lencsét, de mikor probléma volt a szememmel, akkor nem hordhattam és felvettem a szemüveget, amit csak otthonra szoktam. Mindenki mondta egyöntetűen, hogy sokkal jobban nézek ki szemüvegben, miért nem azt hordom állandóan. Szóval van, akinek jobb, mint a lencse.

És nem értem, mit kell rá vigyázni? Miért törne el? A mostani szemüvegekre, ha ráülsz, akkor sem lesz baja.

2012. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Az exem,akivel több évig együtt voltunk,ő is szemüveges.Engem nem zavart.:)
2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért elutasítani egy lányt, mert szemüveges, alapvető butaság! Ez kb. olyan hülyeség, mint azért elutasítani egy lányt, mert barna a haja.


Amúgy a srácnak üzenem, hogy a szemüveghordás nem kívánságműsor, hanem kényszer. És előbb-utóbb mindenkinek szüksége lesz rá, hacsak nem vállalja be a marhadrága szemműtétet. Kíváncsi lennék, akkor is ilyen válogatós lenne, ha neki is szemüveget kellene hordania. Az ágyban meg úgyis leveszi a csaj, ha nem akarja, hogy összetörjön.


Amúgy a kérdezőtől kérdezném, hogy miért került ilyen sokba a szemüvege? Az enyém mindössze 15 ezer Ft volt.


24/F

2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek nyomtam egy zöldet érte.


#3 nekem nem torzít, annyira erős még nem kell.


#7 Azért került ennyibe, mert amit előtte hordtam nem volt olyan jó minőségű és egyszer véletlenül orron csaptak és már el is törött, kiesett belőle a lencse és össze-vissza karcolódott. Így most drágábbat vettem keretből és lencséből is.

2012. aug. 22. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a szemüveg, jól is áll a lánynak, akkor az szexi is, és nekem nagyon bejön nekem!
2012. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!