Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért várjátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért várjátok el hogy egy lány vékony legyen?

Figyelt kérdés

Fiúk nem tudom h tudtátok-e de egy nő a szülésre termett és ahhoz h kihordjon egy gyereket amihez zsír kell meg raktár.

Szóval a nő nehezebben adja le a kilókat.

és miért nem tudjátok elhinni h egy lánynak nem lehet örökké 16 éves alakja?



2012. aug. 29. 14:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Szerintem meg abban van igazán akarat, aki képes lefogyni, és megtartani az alakját, mert onnan nehéz felhozni magad és nem visszatérni a régi, "kényelmes" életmódhoz.

Szóval kár ilyen tiszteletlenül beszélni a kövérekről, főleg, hogy sokan közülük esetleg próbálnak is változni, és még talán sikerülhet is nekik. A kérdező típusú ember mentségeket keres, ez nem helyes hozzáállás, de nem kell minden túlsúlyost leminősíteni.

Én is túlsúlyos vagyok, de már adogatom le a kilókat, és párom is van, aki így is elfogadott, szeret a jellemem miatt, vonzalom is megvan, ettől függetlenül szeretnék változni, mert tisztában vagyok vele, hogy ez nem egészséges, illetve sokan ez alapján ítélnek, az első benyomást jelentősen befolyásolja a megjelenés.

Kérdező, neked azt tanácsolnám, hogy ne keseregj, hanem szedd össze magad és változtass! Ha kis lépésekben haladva is, de kitartóan teszed a dolgod, akkor rengeteg dolgot másképp fogsz látni és megélni.

2012. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
58%
Eszemben sincs ilyet elvárni a lányoktól, hogy vékonyak legyenek, hiszen nekem pont a ducik tetszenek sokkal jobban!!! Ti akartok állandóan fogyókúrázni akkor is, ha semmi szükségetek nincs rá!
2012. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Alacsony, vékony, szálkás izomzatú srácként igenis vonzódom a picit, vékony alkatú lányokért. Szerintem ez érthető is. A természet így alakított, hogy a pici,vékony lányokhoz vonzódjak.

Válassz valami magas, nagydarab fickót. Annak biztos kellenél. EGyik haverom igazi mackós alkat, és mackós barátnője van. Épp összeillenek.

2012. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
89%

Tévedsz, gyermekem, a fiatal fiúk nagy része lehet, hogy tényleg a vékony kis kórókra bukik, de az hozzám hasonló korúak egyre inkább a teltebb, nőiesebb formák felé fordulnak.

Ha edzel és izmos leszel egy kicsit, az is jó. Nekem különösen bejönnek az alacsony, erőteljes combú, méretes fenekű lányok. Senki nem várja el tőled, hogy őzikelábaid legyenek (felfogtuk, alkatilag nem olyan vagy), viszont azt elvárják tőled, hogy ne legyél dagadt. Szerintem ez korrekt.

2012. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"És ne mondja senki h a fiúk nem a vékony lányokat szeretik..

Minden fiúnak csorog a nyála az újságokban és a tv látott szép magas nőktől.

És ha megkérnél egy fiút h linkeljen egy lányról képet aki neki bejön hát az nem husis lány lesz hanem minimum egy Angelina Joli.

Fiúk mentegetőznek, de a lelkük mélyén minden srácnak egy vékony, nagy mellű, özike lábú csaj kell!!! Ez az igazság"


1. Hááát... Elnéztem a legutóbbi magyar szépségkirálynőválasztást, a legjobb 10-ből talán ha a felét elfogadtam volna. Csodálkoztam is, hogy bizonyosak hogy jutottak be a legjobb 10-be? (értem én, hogy mindenkinek más lenne a legjobb 10, de ott tényleg voltak olyanok, kik nem érdemelték volna meg - vagy ennyire gyér volt a felhozatal?) Apropó, ha már megemlítettem: emlékeztek rá, hogy abból a versenyből azért zártak ki egy lányt, mert bár nem volt kövér, többet nyomott a többieknél egy kicsit? Na, ezek miatt is van az, hogy igen sok lány azt hiszi, hogy csak a vékony lányokra bukunk.


2. Angelina Jolie nekem abszolút nem jön be, egyébként ő nem az a tipikusan vékony csaj.


3. Igen ritka az, hogy valaki vékony is meg nagy mellű is (hacsak be nem vállal egy plasztikai műtétet, de az már nem természetes), ergo ezt a kettőt együtt elvárni lehetetlenség. Hiszen a zsír ugyanúgy berakódik a mellekbe is, ezért az együtt nő a testtel. Na most a plasztikázott csajokért nem vagyok oda, így marad a nagy mellű, testesebb csaj vagy a kismellű vékony, az meg nekem mindegy.

2012. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
jóó akkor mondjátok meg h 164cm képest mennyinek kell lennem, h ugymond vállalható legyek?
2012. aug. 30. 22:21
 37/42 anonim ***** válasza:
50-56 kg
2012. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok idióta p*csa meg elvárja hogy a fiúk kondis alakkal rendelkezzenek meg 19cm-es néger dákesszal :D Na ezért. :)
2012. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
30%

"Fiúk mentegetőznek, de a lelkük mélyén minden srácnak egy vékony, nagy mellű, özike lábú csaj kell!!! Ez az igazság"


Köszi, hogy mindenki helyett nyilatkozol :) Én pl a jó seggű csajokat szeretem, amit jól magamra húzhatok :D, semmi őzike láb meg kecsesség, nekem az semmit mondó. Nem indulok be a vékonyságtól pusztán. Egy széparcú teltebb lány előbb érdekel, mint mondjuk egy komor de szénné sportolt csaj, akár csöccsel is.

2012. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány kiló "elfogadható" a 164 centihez, így nehéz megmondani, és egyébként is teljesen szubjektív. Linkelj képet magadról arc nélkül, vagy keress neten valami képet, amin hasonló testalkatú lány látható, és meglátjuk :)
2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!