Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért várjátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért várjátok el hogy egy lány vékony legyen?

Figyelt kérdés

Fiúk nem tudom h tudtátok-e de egy nő a szülésre termett és ahhoz h kihordjon egy gyereket amihez zsír kell meg raktár.

Szóval a nő nehezebben adja le a kilókat.

és miért nem tudjátok elhinni h egy lánynak nem lehet örökké 16 éves alakja?



2012. aug. 29. 14:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
57%

szóval legyek a lelki szemeteskukád?

nekem speciel azok a lányok jönnek be akiken lehet mit fogni.

2012. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

[link]

íme egy nő: vékony, hosszú combú Amilyen én soha nem lehtek

2012. aug. 29. 14:04
 3/42 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lehetnél vékony? Ne egyél annyit.
2012. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%

nem tudom konkrétan melyik képre gondolsz.

de mi lenne ha küldenél magadról képet és eldönteném én? :)

2012. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%

Igen is lehet örökké 16 éves alakja is.Van egy nő munkatársam 41 éves,2 gyereket szült is bomba nő maradt!Semmi plasztikai műtéte nem volt.

És mért ne lehetnél vékony?Mindent meg lehet csinálni,csak akarni kell.

2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
54%
Ha őseink mindig a dagadt nőket húzták volna meg, akkor ezek a gének öröklődtek volna tovább és ki tudja mekkora esélye lett volna egy ilyen "telt" emberiségnek a természetben.
2012. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a nőknek pont attól a kis plusz zsírtól lesz nőies alkata, ami nem egyenlő a túlsúllyal persze. Ha mindenki az alkatához képest kihozza magából a legtöbbet, akkor már nem lehet gond, már csak az egészség miatt sem.
2012. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
szerintem fogadd el magadat olyannak amilyen vagy nem minden pasinak az anorexiás az esete én pl kifejezetten a teltebb lányokat szeretem el sem tudnám magam képzelni 1 vas ággyal együtt 40kilós lánnyal 22F
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
60%
Amíg én edzek és izmos vagyok, addig elvárom a nőtől is, hogy ne egy bálna legyen. Ezért!
2012. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%

Ja mert nálatok két végles van: vékony meg bálna, mi? (ezt a pasiknak mondom)

Pedig ismerek olyan csajt, akit ha meglátnátok sírva könyörögnétek hogy szóba álljon veletek, pedig nem vékony, nem is bálna. KimK-hoz hasonló alakja van. Pici poci jó combok.

Van, akinek az anorex tetszik, van aki homokos. Meg vannak a férfiak, akiknek a normál alkatúak. :))

Sajnos 175 centi vagyok, és vékony, ezért egy pasit sem találok magamnak. (a magasságomból kifolyólag.) Nem tudnék elképzelni magam mellett alacsonyabb vékonyabb srácot.

2012. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!