Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért várjátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért várjátok el hogy egy lány vékony legyen?

Figyelt kérdés

Fiúk nem tudom h tudtátok-e de egy nő a szülésre termett és ahhoz h kihordjon egy gyereket amihez zsír kell meg raktár.

Szóval a nő nehezebben adja le a kilókat.

és miért nem tudjátok elhinni h egy lánynak nem lehet örökké 16 éves alakja?



2012. aug. 29. 14:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Így van, mi is elvárjuk, hogy a férfi nézzen ki valahogy akkor nekik is lehetnek efféle igényeik. ;)
2012. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 ASOT ***** válasza:
90%

Áááá ma már megérte feljönni erre az oldalra :)


Ugye FAKE a kérdés???

te hány éves vagy 10???


Ne mond nekem h te még nem láttál vékony vagy sportosabb lányt aki nem szülhetett volna?? illetve nem szült volna??


Ez úgy marhaság ahogy van.


Asszem ideje h anyukáddal beszélj!


Alap felvilágosításokat adjon neked. Hogy lesz a kisbaba....

2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

Én fiú vagyok és semmit nem várok el. Elvárásaim max magammal szemben vannak. És el tudom hinni, hogy egy nő nem lesz örökké 16 - mert én nem vagyok pedofil és nem izgat a fejletlen test. Máris bontom az axiómád.


My advice: Jobban bővítsd a látótered, tudj meg többet a hímekről szerintem, mert ezt most be sikerült nézni :)


peace

26/f

2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
De miért kell már megint általánosítani??? Én pl. nem várom el, jobb szeretem, ha van rajta mit fogni.
2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
95%
Én azt várom el, hogy ne legyen egy lány kövér. Azon kívül pedig messze nem csak a vékony létezik.
2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, sőt, kimondottan duci-fan vagyok!
2012. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
28%
Csatlakozom, én is a kicsit testesebbeket kedvelem. :)
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem a teltebb, kerekebb lányokat is, de a kövéreket nem. A "szülésre termett" duma a mai világban csak egy meghiúsult önigazolási kísérlet, már nem barlangban élünk azt latolgatva, hogy a hideg vagy az éhínség miatt nem érjük meg a tél végét. Tudom, hogy rengeteg tápanyagra van szüksége a babának, de ez nem jelenti azt, hogy csak a jó zsíros anyukáknak lehet egészséges gyerekük.

Értem, hogy mindenkinek különbözőek az adottságai. Van, aki alapból nehéz csontú, van, aki az anyagcseréje miatt hajlamosabb a hízásra, van, akinek betegsége van stb., de meggyőződésem, hogy az esetek nagyon jelentős hányadánál a helytelen és egészségtelen táplálkozás és a mozgás, a fizikai terhelés hiánya az ok a túlsúlyra.

Küldj képet magadról, hadd lássuk, miről beszélsz.

2012. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Pl vannak olyan helyek ahol nekem soha nem fog eltünni a felesleg pl a combom ha sportok akkor nem vékony lesz hanem izmos ergo SOHA NEM LESZNEK ÖZIKE LÁBAIM.Mert kódolva van alacsony vagyok , oszlop lábbakkal.
2012. aug. 29. 15:35
 20/42 anonim ***** válasza:
Nem kell a kihordáshoz zsír meg raktár, elég ha egészséges vagy. Márpedig egy vékony nő is lehet egészséges, terhesség alatt pedig pont annyit fog hízni amennyit kell, ha nem zabál össze vissza. Úgyhogy ezzel ne nyugtatgasd magad, mert hülyeség. A kilók leadásának nehézsége pedig nincs nemhez kötve, ez is ostobaság. A fiúk nem várják el, hogy vékony legyél, max nem jönnek veled össze. Ha vékony akarsz lenni, tegyél érte, ha meg nem akarsz, fogadd el, hogy nem minden srácnak jössz majd be.
2012. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!