Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míra.4 kérdése:

Szerelmes vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel gyerkkoromba nagyon jóba voltam de most már ő a "menőkkel" lóg én sem vagyok lúzer de nem tartozom a menők közé.

Már biztos hogy nem jön össze?

13/L



2012. aug. 29. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
te jó ég... -_- nálatok 2 ember csak akkor tud összejönni, ha egy szinten állnak a "hierarchiában"?
2012. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

13 évesen még most is gyerek vagy sőt XDDDD....

hogy írhatsz ilyet h gyerekkoromba ? XDD

kérdezd meg tőle am xD

2012. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is gyerekkoromban jóba vtam egy fiúval, aztán megtetszett, én is neki, összeakartam vele jönni, de ő azt mondta h nem, pedig tetszettem neki, mert mondta és azóta meg nincs semmi köztünk, nem is beszélünk, mert ő s menőkkel lógott utána mindig és engem nem is vett figyelembe! Köztünk nem lett azóta se semmi, sztem köztetek sem lesz! 19/L
2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első: Ez nem csak náluk van így. Ez így van @ da real world. Maximum a paraméterezés más. Hierarchia mindig mindenhol van, kár behinni, hogy az emberek egyenlőek, meg mindenki jóarc, mert ilyesmiről soha egy pillanatig nincs szó a világban.
2012. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Hierarchia tényleg mindenhol megtalálható. A menőbbeké az asztalok, a gyökerek meg csak állnak. (Ez csak egy példa:D) De a királyság kioltja egymást. Király csaj+király pasi nem lehet együtt, mert mindketten királyak akarnak maradni, ezért egyik sem alkalmazkodik a másikhoz. Érted?:D De egy király srác nehezebben vesz észre egy alsókategóriás lányt, sőt. A Középkategória már jó.

Szóval..:D Lehet bonyolult vagyok, de először az legyen a célod, hogy beférkőzz a királyokhoz, hogy meg tudd ismerni. Különben esélyed sincs. :)

(bocsi a sok királyozásért, megártott az így jártam anyátokkal. :))

2012. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a Válaszokat
2012. aug. 30. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Az így jártam anyádban tényleg ártalmas sorozat. :)
2012. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!