Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a lányok belém szeretni, miért csak én voltam eddig szerelmes, de mindig viszonzatlanul? Mégis mitől tud szerelmes lenni egy lány egy fiúba?

Figyelt kérdés
Szenvedélyes, szerelemmel átitatott szeretkezésekre vágyom, amihez őszinte érzelmek, szerelem kialakulása kellene, de eddig mindig csak én éreztem lány iránt szerelmet, irántam viszont lány sosem.

2012. aug. 24. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! írj egy privit :) hány éves vagy?
2012. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. engem mindig olyanok szerettek, akiket én nem szerettem viszont, mert egyszerűen az ilyesmit nem lehet erőltetni. Hidd el. És akiket én szerettem, nagy többségbe engem nem szerettek viszont. Lehet veled is így volt ez..
2012. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első, nem értem, ehhez miért kéne neki privit írnia? :O
2012. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. voltam. belém se nagyon szeretett senki. biztos hülye vagyok vagy mi van
2012. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Számomra is rejtély.Én szerelmes levelet is kaptam már,pedig nem voltam soha az a nők bálványa típus.Átlagosan öltözködtem,csöndes visszahúzódó srác voltam.Ráadásul csak a barátaimmal beszélgettem mindig(3 volt összesen,szóval szerintem ez el is mondja,mennyire voltam népszerű).

21/F

2012. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
néztél már tükörbe?
2012. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na ez az, mások szerelmes levelet is kapnak úgy h a kisujjukat sem mozdítják, más meg hiába próbálkozik és tesz meg mindent amit csak lehet, dögöljön meg?
2012. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert a nőstényeknek alfahímek vagy ahhoz közel álló hímek kellenek nem érzelmes izék. olvass utána, kis pszichológia/biológia nem árt. a tudomány mindenek felett! :P
2012. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha gondolod írj privátot én is hasonló cipőben vagyok. 16L
2014. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!