Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soós Dávid kérdése:

Mit tegyek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
7. vagyok és van egy lány az osztályomban nem merem felkérni se randira se arra hogy legyen a barátnőm amúgy szerintem nem vagyok egy hódító alkat MIT TEGYEK?

2012. aug. 28. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

oh istenem.miért nem értitek meg,hogy nem felkérni kell hogy a barátnőtök legyen,meg járjatok?

Meg kell hódítani a nőket,nem felkérni.

2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
51%
Menekülj... Úgyis vége lesz és csak felesleges fájdalom lesz belőle.
2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fúha, sajnállak, vele is ugyan ez volt 3 évig, csak már gimibe. Ne kövesd el a hibámat, és menj oda hozzá, de komolyan mondom, mert mire észbe kapsz, már lesz barátja. Nálam is ez volt, és azt hittem soha nem heverem ki, olyan mély depresszióba még nem estem, pedig vidám alkat vagyok alapvetően.
2012. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell hódítani a nőket LOL na persze


Nem a 20-dik században vagyunk már

2012. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze.

az jobb,hogy "szia leszel a barátnőm?"

2012. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Inkább azt bánd meg, hogy megtetted, mint, hogy meg se próbáltad"
2012. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3. kommentelő:Kérlek adj tanácsot hogy tegyem mien körülmények közt vagy hogyan hódítsam meg mert már fály hogy tétlenül ülök és mikor nem figyel őbenne gyönyörködöm.
2012. aug. 28. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a barátnőjétől vagy ilyesmi, h mi van és akkor nem esel pofára!
2012. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!