Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, aki csak barát akar lenni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiszokunk járni,beszélgetni,minden jó vele...szinte ö a tökéletes a számomra,de csak barát akar lenni,és nemtudom mihez kezdjek...
2012. aug. 21. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha a csaj nem akarja, akkor nem tudsz mit tenni.


Mindig a nő választ, ha nem akarja, nem lesz semmi sem.

Ha erőlteted, még ennyi sem lesz, mint most.

Hagyd a fenébe.

2012. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

00:14


Hülyeséget írtál, mert nem a nő választ. (Még ezt sem tudtad?!)

2012. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
FRIENDZONED
2012. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Az igaz, hogy ha a nő nem akarja és te mégis erőlteted, akkor tényleg nem lesz esélyed. Legalábbis velem már jó párszor megesett, hogy a fiúk nagyon hajtottak rám, már-már rám erőltették volna, hogy járjak velük és hiába mondtam eleinte kedvesen, hogy nem akarok többet barátságnál...végül jól kiosztottam őket, mert máshogy nem fogták fel..

szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni, ha nem akarja, akkor nem és kész

2012. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha már egyszer elkönyvelt barátnak, akkor onnan már sajnos nincs kiút. Őszintén, nagyon sajnálom! :(
2012. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És nem lehetséges,hogy egyszer máshogy fog érezni irántam???
2012. aug. 21. 01:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
de, de ha erre vársz akkor sose fogod elfelejteni, és valószínű, h be se következik, utána hogy vélekednél az elpazarolt időről?
2012. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Sajnállak kérdező. Tudom miről beszélsz. :(

Én éppen azért nem foglalkozok már a csajozással, mert esélytelen. (Nekem sajnos csak a prostik maradtak.) :(

2012. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó válaszoló. Tényleg logikus ha egyszer pofára estél akkor már csak a prostik maradnak...
2012. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Álljunk meg egy pillanatra, mert én valamit nem értek. A kérdésedből nem derült ki, hogy kimutattad valahogy az érzelmeidet, tudattad vele, hogy tetszel neki? Mert, ha csak beszélgettetek eddig, akkor abból nem biztos, hogy vágta a csaj, hogy bejön neked.

Ha pedig tudja, hogy tetszel neki és így is csak barát akar lenni, akkor ne erőltesd. Annyi lány van még, mint a szemét, csak nyitott szemmel kell járni. Majd te is megtalálod azt, aki viszont szerethet. Ja és nem kell prosti, ideáig senki ne süllyedjen le.

2012. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!