Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak barátkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy lány töbszőr is bepróbálkoztam nála és kikosarazott "legyünk csak barátok". Nagy nehezen rávettem magam h nah jó akkor csak barátkozunk. (fél év nem találkozás után) Erre áthív magához főz nekem befekszünk ágyba dumálgatunk simogat aztán nem bírtam én sem és az ölébe raktam a fejem ott is turta a hajam én meg simogattam a combját és annyira zavarba jöttem h most mivan. Most ez nála barátkozás? Nagy nehezen kivertem a fejemböl mint nőt erre ezt csinálja kétszer kosarazott ki most ha megint "rámentem" volna megint kikosaraz elég valószínü hissz semmi nem változott.
2011. nov. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbálkozz megint !

Tudod miért ?

Lehet változott a véleménye, változtak az érzések, nem tudom mennyi idő telt el azóta de nem is ez számít. hanem

TEDD MEG !!!!!!!!!!!!!!

és hogy miért ? :) :)


Jobb megtenni és megbánni mint azt hogy, nem tettem meg.....

Sok sikert 3x ra :)

2011. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah azt kihagytam h miközben simogatot azt ecsetelte h mennyire elege van az olyan srácokból akik az alapvető kedveségre azt hiszik h többet akar mint barátság (én meg magamba meg "WTF???") ez alapvető kedvesség én vagyok a konzervativ?
2011. nov. 23. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora labdát kihagyni! Ott kellett volna azonnal rákérdezni, hogy ez most nála minek számít!
2011. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akinél ez az alapvető kedvesség annak nem szívesen lennék a párja:D Lehet, hogy nehezményezte, hogy már nem érdekelt téged. Nincs kizárva, hogy csak rajongónak kellesz neki még csak nem is barátnak. Tegyél egy utolsó próbàt biztos ami biztos.
2011. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem pedig csak szórakozik! élvezi ha rá figyelnek, ha vele foglalkoznak, ha udvarolnak neki. jó mókának tartja hogy hülyíthet...
2011. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!