Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi moziba hiv,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi moziba hiv, honnan lehet tudni, hogy tobbet is akar vagy csak baratkozni?

Figyelt kérdés
Amugy mostanaban tobbszor kuldott sms-t, hogy hogy vagyok meg ilyenek. Baratkozni szeretnek vele, de nem vonz, mint pasi egyaltalan, szoval batoritani meg nem akarom.
2011. nov. 16. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lágyan be lehet neki adagolni, hogy neked nem kell ő. De csak óvatosan, meg ne bántsd. El kell kapni a megfelelő pillanatot.
2011. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy még most nem vonz. Ha kicsit jobban megismered, lehet beleszeretsz, ha meglátod benne a szépet.Onnantól kezdve meg ő lesz számodra a legszebb férfi.
2011. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szoval akkor az egyertelmu, hogy jobban meg akar ismerni, es nem csak, mint barat?

Fiuk, ha elhivtok egy lanyt valahova, az mindig azt jelenti, hogy erdekel mint no? Nem jelenthet csak baratkozast?

2011. nov. 16. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem sima barátkozást jelent


szerelmes beléd

vagy minimum nagyon tetszel neki


akárkit nem hívunk moziba, teázgatni, beszélgetni


ez udvarlási fázis

2011. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

félig egyet értek az utolsóval de vannak kivételek. Én például néha elhavom osztálytársnőmet suli után egy koktélra vagy bármire, és én nem udvarolok neki mert van barátnőm.


De a kérdezőnek is válaszolva: igen, ha elhív moziba akkor ez virágnyelven annyit tesz, hogy:

"tetszel nekem"

2011. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ha elutasitom, de megindoklom, hogy miert nem erek ra, az elfogadhato? Vagy mar az is elutasitas, es a pasi tovabblep?
2011. nov. 16. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
nem erek ra - ha kitartó próbálkozni fog ujra, ha le akarod rázni, akkor mondd meg hogy ne haragudj de én mással szeretnék moziba sörözni, kuglizni és az állatkertbe járni, de nem veled, bocsi
2011. nov. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!