Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mitől csókol jól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől csókol jól egy pasi?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl aztmondjátok, hogy xy milyen jól csókolt akkor le tudjátok írni, hogy az mitől volt olyan jó? De azzal is sokat segítetek hogyha leírjátok hogy akiről az volt vagy az a véleményetek hogy rosszul csókolt, mit csinált rosszul?
2011. nov. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Két fiúval csókolóztam eddig, és mindkettő jó volt. Az első fiúval azért volt jó, mert izgalmas volt, szexi, meg hát a tudat, hogy itt ez a jóképű fiú, aki az én ajkaimat harapdálja.

A második - a jelenlegi barátom - azért jó, mert egyetlen csókjával felizgat, szenvedélyes, szexi, de közben mégis lágy, szeretetteljes.

Szerintem csókolózni nem lehet rosszul, csak ha pörgeted a nyelved a másik szájában, mint valami propeller, vagy ha folyamatosan nyelvezni szeretnél és túl mélyre dugod a nyelved. Esetleg még baki lehet, ha túl nyálas, büdös száj stb.

A csók attól jó, hogy azzal csinálod, akit szeretsz, és kívánsz.

2011. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jó, ha változatos, valamikor csak az ajkakat használjátok, majd ha belejöttök, egy kicsit a nyelvet is, majd megint az ajkak. De igazából szerintem mindenki másképp szereti. Nekem életemben egyetlen kiábrándító csókom volt, mindenem nyálas volt utána és a fiú szinte csak a nyelvét használta. :)
2011. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Naaa ezaz lányok erről van szó:) Köszi az eddigi válaszolóknak, és továbbra is várom a válaszokat:)
2011. nov. 14. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól,hogy érzem a csókján,hogy akar és hogy szeret,na meg a szenvedélyességtől.

Ha valaki úgy csinálja,mint egy robot,az nem jó.Nem teljes.Csak egy csók és annyi,nem indít meg bennem semmit.


Egyébként 6 pasival csókolóztam eddig,abból 3 volt igazán jó,a többin éreztem,hogy sok lányon kipróbálta már,és inkább automatikusan csinálja,mint szívből.De volt olyan is,akitől folyt a nyál,már nem győztem letörölni,meg olyan is,aki csókolni se tudott,csak szájrapuszit adni.:D

2011. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezt a nem tudott csókolni csak szájrapuszit adni kifejtenéd:D
2011. nov. 14. 23:26
 6/7 anonim válasza:
hm. hát egy csók az elsősorban akkor jó, hogyha mindkét fél érez valamit a másik iránt, ugyebár ez az alapja. van különbség aközött, amikor valaki olyannal csókolózol aki iránt lényegében nem érzel semmit, és aközött, amikor már hónapok óta teljesen odavagy a másikért és végre megtörténik,hogy megcsókol. :) igazából emberfüggő. valaki azt szereti,ha a csók vad, harapdálós, és nem ragad le a másik az ajkaknál, hanem néha kitérőt tesz pl. a nyakra. míg valaki az apróbb szájrapuszikat,gyengéd csókokat szereti. szóval egy szó,mint száz; mindenkinek más a jó csók, és nincs olyan ember,aki ne tudna csókolózni:)
2011. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szájrapuszis vagyok..xD


Hát...olyan,hogy próbálsz kicsit többet kihozni a csókból,használnád a nyelved,meg ilyenek,és a másik szájzárat kap.:D

2011. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!