Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem fogja fel egy pasi hogy nem barátkozni szeretnék? Sőt, kifejezetten azt nem?

Figyelt kérdés
Nem értem a pasikat.Kikezd velem, aztán meggondolja magát, és barátkozni akar, én pedig egyáltalán nem, mivel ennél jóval többet érzek iránta. Élőben nem tudtuk megbeszélni, mert minden találkozót lemondott, holott az ő ötletei voltak.. sehogy sem jött össze, nagyon sokat veszekedtünk.. mivel én berágtam és elküldtem a búsba, aludni nem tudok, ha beszélgetünk este msnen mindig sírás lesz a vége, legalábbis részemről épp ezért el is köszöntem tőle végleg, de most meg bocsánatot kért amiért annyit kritizált meg minden.. de még mindig haverkodni akar.. de ez nekem nagyon fáj. Elküldtem, letöröltem fb-ról tegnap éjjel de ma reggel már kezdte a mondókáját. Mit lehet ilyenkor tenni szerintetek?
2011. aug. 8. 10:04
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
ööö, őszintén megmondod neki hogy mit érzel?
2011. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elmondtad neki konkrétan h te többet akarsz?
2011. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy konkrétan.. hát elmondtam neki azért már nem egyszer bár nem olyan szépen mert elég ideges voltam
2011. aug. 8. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Biztos megvan rá az oka hogy miért nem akar veled kapcsolatot, de te csakazértis erőlteted.Nem lesz ennek jó vége.Már most se jó.
2011. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy pasi nem kap meg 2 héten belül,akkor lekoccol.

Ezt sajnos el kell fogadni

tisztelet a (nagyon kevés)kivételnek

2011. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
ülj le vele. higgadtan, nyugodt körülmények között, lehetőleg úgy h ő se legyen ideges és ne terelje el a figyelmét más. és mond el neki mit érzel...
2011. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erőltetem!? Én? Én csak azt mondtam neki hogy ha nem akar többet akkor felejtsük el egymást, mert nekem megalázó az ha barátok lennénk.
2011. aug. 8. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

áh tök megértelek:))) nekem a barátom(!) mondta 4 hónap után, hogy hát... ő inkább mint embert szeret, nem mint nőt. valóban megalázó helyzet, és baromira sérti a női büszkeséget, hogy nem szerelmes, akkor is, ha nem tehet róla sem ő, sem én, se senki.

ha hiába mondod neki msn-en, hiába törlöd, akkor hívd fel, találkozzatok, és akkor mondd el, hogy érted te, hogy ő barátkozni akar, de te nem akarsz. neked így nem jó, fájdalmas és túl nehéz. egyébként ha nem reagálsz a jelentkezéseire, akkor egy idő után abba fognak maradni.

2011. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok halálosan szerelmes belé.. előtte az voltam 5 évig egy másik pasiba és hát még most sem hevertem ki teljesen.. de az már nem érdekel annyira.. ez a srác.. először én se akartam többet.. csak utána és ő meg olyanokat mondott nekem hogy nem voltam elég határozott... meg hogy most már legyek na de így? egyébként hallottam róla hogy nagyon nagyon félénk és még talán nem is volt csaja.. azt én elfogadom, ha ő nem tud (már) fel nézni rám és nem akar kapcsolatot de akkor ne akarjon mást sem.
2011. aug. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!