Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 27 éves, izmos pasi vagyok....

27 éves, izmos pasi vagyok. Nyáron, ilyen nagy melegben sosem hordok alsót. Azon kívül, hogy nincs annyira melegem, kifejezetten izgatónak találom! Gáz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen?
2009. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gáz, te tudod. amúgy a kérdésed szempontjából miért olyan fontos kihangsúlyozni, hogy izmos vagy?
2009. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kicsit egoista vagyok:) Meg kidolgozott a hátsóm, jól feszül a rövidgatyómban:)
2009. aug. 3. 15:54
 4/16 anonim válasza:
hábiztiii
2009. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
érdekes...
2009. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
és minden nap tiszta nadrágot veszel (mintha alsóneműt cserélnél) vagy csak ha már nagyon ,,gázos"?
2009. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mindennap új nadrágot veszek fel, igen! Van elég. baromi tiszta srác vagyok, kívül-belül, ha érted mire gondolok!
2009. aug. 3. 21:38
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
huhúúúú,tökéletes :DD miért lenne gáz,ha neked így kényelmes,van nekem is ismerősöm,aki nem hord ilyenkor...az csak jó,jó izgató,főleg ha szép kis izmoska vagy
2009. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

van mikor ilyen melegben pasim sem hord ám :)

sztem egyáltalán nem gáz :) sőt nekem bejön :P

2009. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én meg lány vagyok és a legnagyobb melegben én sem veszek fel alsóneműt. Még sose lett semmi bajom emiatt, szerintem így jobban szellőzik az,aminek kell,hisz az alsó csak még egy réteg amibe izzadhat az ember. Én is minden nap inkább nadrágot cserélek,szóval a higiénia szerintem így nem kérdéses. Szóval nem gáz!
2009. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!