Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátkozni akar? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar? Mit akar tőlem ez a pasi?

Figyelt kérdés

Egy sráccal már kb 1 hónapja ismerjük egymást és elkezdtünk találkozgatni. 2 randi után úgy gondoltam, hogy visszavonulok,mert nem adott semmiféle jelet.... Erre telefonon elkezdett hívogatni és kaptam egy 'leszidó' üzenetet is, hogy úgy látszik egyoldalú a dolog, mert nem válaszolok a hívásaira.

Telefonon felhívott,küldött pár üzenetet, de semmi célzás nem volt. Amikor találkozunk ,akkor még csak rám sem néz.

Ma is 'randiztunk', vártam ,hogy legyen csók.De semmi. Kezdeményezni nem akartam, mert előtte hosszasan taglalta,hogy nem szereti a nyomulós lányokat.

(nincs barátnője és én 21, ő 24 éves)


2010. ápr. 3. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja majdnem minden nap 'randiztok' ez mi a fa.sz ha nem egyértelmű jelzés???
2010. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért nem kezdeményez? csók vagy legalább megfoghatná a kezem séta közben.... nem húzódtam el soha
2010. ápr. 3. 01:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lassan érő típus. Esetleg néha te hívd el valahova (hátha az belefér neki, tudod csak egy filmet megnézni mert éppen ráérsz és hátha ő is mert nem szeretsz egyedü menni :P ez nem tűnik nyomulósnak).
2010. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdemenyezz te :) lehet h csak arra var :)
2010. ápr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nagyon meg tudlak érteni, én is vacilálok az igen és nem között, de a te helyzetedre azt mondom, biztos, h akar tőled valamit.

Egyébként mi is néha "elmegyünk így egymás mellett", lehet a nyomulós lányokat csak úgy általánosságban értette. Meg ah leírtad, te sztem nem is nyomultál. Végülis ki is mondta, h viszonozd már a közeledését. Én megcsókolnám a helyedben. Majd írj, ha történt valami.;)

2010. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!