Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak baratkozni akar, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak baratkozni akar, vagy többre var?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban akivel éltemeben igazan csak parszor talalkoztam roviden. Nyaron még jart egy sraccal, de ramirt miutan talalkztunk hogy majd szeretne ujra latni engem. 2 hete szakitottak, és 4 nappal ezelott, egy naprol a masikra sms-ben, elkezdett szivecskéket irogatni nekem, meg olyanokat hogy kér egy ölelést, vagy hogy szeretne ujra latni engem stb. Erre nagyon meglepodtem, s elore tényleg ugy nézett ki mintha valamire varna. Azota valami tortént, mert tegnap ota teljesen megvaltozott a viselkedése. Még beszélgetunk elég gyakran, de mar szivecske nincs, olyan mintha tényleg csak baratkozasrol lenne szo. Hozzateszem, tegnap vagy azellot megtudta hogy a legjobb haverom tud errol (mert elmagyaraztam neki) es fogalmam sincs hogy ez hogy kerult el hozza...


Szerintetek mi történt? Mit akar, mi jarhat az eszébe? Nem merem öszintén megkérdezni mert ha tényleg csak baratkozasrol van szo akkor az nagyon gaz lenne, de nem is akarom kihagyni ezt a lehetoséget, ha igazan lehetne ebbol valami komolyabb kapcsolat.


Kösz a valaszokért!


16/F


2011. szept. 25. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Hozzateszem: bocs a nyelvtani hibakért, 10 éve kulfoldon lakom, és sajnos mar nem megy olyan jol a magyar mint amikor még otthon laktam...


Masik kérdésem az lenne: mit kell csinalnom? Rairni, énmagam küldeni szivecskéket, vagy varni hogy ö csnialja?

2011. szept. 25. 12:52
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményezhetsz nyugodtan , az nem szégyen
2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!