Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezt miért csinálhatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebb óta ismerjük egymást,de az elmúlt időszakban elkezdtünk találkozgatni és szorosabb lett a kapcsolatom!

Amióta elindult a "dolog" köztünk,azóta olyan hűvösnek és távolságtartónak tűnik sokszor!

De ugyanakkor mégsem utasitja el azt amikor elhivom valahova,sőt volt olyan is amikor ő vetette fel hogy találkozzunk!

Viszont van hogy eljutok odáig hogy ugy vagyok hogy nem foglalkozok vele pár napig...akkor viszont ő tesz annak érdekében hogy észrevetesse magát!

De mégsem tudom eldönteni hogy most mivan!Menjek tovább vagy inkább hagyjam!


2012. aug. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha keres téged, akkor valamilyen szinten biztos érdekled.

Én legalábbis nem keresek, csak olyan embereket akik fontosak számomra.

Talán azért távolságtartó, mert még ő sem tudja mi legyen, mit is akar...

Randizgassatok még, hívd el ide-oda, aztán ha megérik rá a helyzet, vesd fel neki, hogy neked ő tetszik szívesen megpróbálnád vele a kapcsolatot.

Nem kell egyből feladni, egy igazi nőért meg kell küzdeni!:)

2012. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszenél a csajnak, akkor nem járogatna el veled. Arról van szó, hogy több idő kell neki az oldódásra, mert zárkózottabb fajta. Össze kell szoknotok. Lehet, hogy azért ilyen félénk, mert nem volt még barátja.
2012. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez pont ide illik. Nekem is van egy lány barátom és miután megismerkedtünk, eljártunk ide-oda, semmi-extra, meki, plázák ilyesmi, nem randi ugyanaz mint ti. Egyébként mi közös baráti körben vagyunk, úgy ismerkedtem meg vele.


Persze ez annyira nem releváns csak mondom, na és volt hogy facebookon írt ezt-azt meg igen PONT ezt éreztem én is, hogy nem hogy utál csak olyan hideg közömbös, tehát kb. csak azért hív el (mert ő is keresett engem) hogy ne egyedül menjen, de amúgy neki aztán 8 hogy ez most pont én vagyok, csak kell valaki.


És fast foward pár nappal ezelőtt, a saját hibámból összevesztünk elég durván, és sok mindent mondott amikor vitáztunk. Amiből végül is többek közt kiderült, hogy nem volt közömbös felém. Most én csak várok és őrlődöm hogy kibéküljünk. Lényegtelen,,, ne gondolj semmi rosszat, csak maradj továbbra is jó fej, meg járjatok ide-oda és majd szépen alakul ez, csak ne hagyd hogy a kételyeid miatt hülyeséget csinálj. Mert részben nekem is ez tett be, hogy hülye voltam röviden.


Lehet most ott hagynád, aztán te is rögtön rá "megvilágosodnál" hogy óóóó neee!!,, basszus... az hogy most nem támad le mindig hogy jaaaj úgy szeretlek, imádlak cupp cupp, juj te vagy a legjobb pasi, nem jelenti azt hogy nem is szeret meg távolságot akar tartani. Szóval menj tovább de nem kell rohanni.

2012. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ahogy előzök is írták, az is jó. Nem hívna el ha nem is érdekelnéd, még ha így is gondolod. Szóval nem olyan nincs hogy elhív valakit Főleg egy lány aki full hidegen hagyja.


Majd idővel összeszoktok meg alakul ez. És ja értékelni fogod, ha összejöttök, tényleg jobb így "küzdeni" még ha ez nem is annyira küzdés mint 1-2 nap alatt máris m-m. Illetve franc se tudja utóbbiban még nem volt részem, de nem is bánom csak azt hogy vele össze vesztem de azt ...vára :(.


Ja meg amit mondott, a második, hogy lehet nem volt még barátja. Ez is lehet ok, hogy ilyen. Nekem ő szakított a barátjával, persze ezt én tudtam meg minden. Már egy ideje. És igazából hülyén kezeltem a dolgot, pedig tök logikus volt az egész, csak hát idővel már nem figyeltem ezekre.

2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért távolságtartó, mert most, h többet találkoztok, nem akarja, h úgy érezd, nyomul rád, nem biztos a dolgában, nem tudja, mit szeretnél, és nem akarja h ha nem tetszik neked, akkor neked leessen, h ő szeretne tőled valamit.
2012. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!