Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a visszahúzódó pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a visszahúzódó pasiknak van esélyük?

Figyelt kérdés

Akik nehezen ismerkednek és nyílnak meg idegenek előtt. Ha valakinek ez a tipus jön be, azoknak miért is..


kort is


2012. aug. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

van esélye.

Csak nehezebben találni meg őket, mivel ők nem mennek oda lányokhoz, és kb. úgy 1,5-3 hónapnak el kell telnie mire megismeri nagyvonalaiban az ember. Így ebből adódóan, nem is vakrandizás az ő terepük, mert ott van egy este, hogy "fel keltse" az érdeklődését egy lánynak, ami számára lehetetlen.


Szóval, a visszahúzódó srácok olyanok, mint a sivatagban eltemetett kristályok. Nehéz őket felfedezni, de mikor már rájuk akadtak az ember megörül neki, hogy mekkora szerencséje van! (kivéve akinek nem jön be az ha a pasi visszahúzódó)

2012. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van pár milliója és fekete Bömöse, akkor simán van. A nők G-pontja a pénztárcában található.
2012. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Van, de az ilyen férfiaknak is olyan lányok kellenek akik csicseregnek meg kelletik magukat és iszonyat rámenősek. 2 ugyanilyen nem lehet együtt boldog. :S


21/N

2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kövezzetek meg, de szerintem nincs sok esélyük.

és nem azért, mert baj lenne velük, hanem azért mert a nagydumás-vicces fiúk "elnyomják" őket. a felszínes csajok a felszínes pasikra buknak. amelyik lánynál pedig számítanak a belső értékek, ők valószínűleg elsők között a humort és a beszélgetést emlegetik. tehát, egy visszahúzódó, félénk fiú máris hátrányból indul. de ez is egy olyan dolog, ami tanulható, csak "gyakorolni" kell. egy kicsit nyitni kéne, a csajok nem esznek meg senkit, max elküldenek, de akkor is ugyanott vagytok, ahol most.

2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem 2 ugyanilyen is lehet boldog, én is ilyen vagyok, és hasonló párt is keresek. Egy ilyen ember amikor megnyílik neked, kimondás nélkül is tudod, mit érez irántad, és ez ugyebár sokkal fontosabb mint bármilyen szó. Mert mondani bármit lehet... 22/L
2012. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs esélye,szüzen fog meghalni
2012. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!