Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jobban szeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban szeret egy pohár kólás jégkását, mint engem?

Figyelt kérdés
A barátommal ma délután sétálgattunk, szóba került, hogy hogy érezzük magunkat. Ő azt mondta jól. Örültem, hogy egy újabb jó napot tudunk magunk mögött, erre folytatta a mondatát : „Mert ehettem jégkását”. Teljesen zavarba jöttem, mintha megtört volna a beszélgetés, és most nem tudom mit tegyek. Valóban jobban szeret egy pohár jégkását, mint engem?

2012. aug. 28. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már számolod önbizalmi erősítésnek, hogy hány jó napot lehet veled eltölteni, az nem olyan vonzó, mert erős bizonytalanságot mutat, de megszánom esendőséged:


Személyiséged fejlődése és tapasztaltságod segítése érdekében elárulok valamit: Az ilyen fajta ostoba logikusnak nem nevezhető negatív és szélsőségesen degradáló gondolatoktól tudnak a férfiak kiábrándulni és a falra mászni! A nők egyik legrosszabb tulajdonsága hogy ha valamibe még ilyen balf@sz módon is, de bele lehet magyarázni a legrosszabb jelentését akkor megteszik!!!


De hogy konkrét legyek segítsek ezek lehettek a valódi okok a mondatára:


1. Viccelni próbált, mert édesen csengő nevetésed parányi morzsáiért is bármit megtenne és a mosolyod számára a legszebb kép amit álmában is őrizni fog.


2. Természetesen a veled töltött idő isteni, de ez jobb mint a többi veled töltött, mert itt még a csodás és érdekes társaságodat mint utánozhatatlan földöntúli élményt még egy jégkása is megfejelte, melynek íze a te társaságodban ezerszer finomabb mint egyszerű gyorsan halandó és olvadó magányos mivoltában.


3. Szekálni próbált és reakciót kicsikarni belőled, hogy foglalkozzatok egymással, és belenézhessen istennői fenségtől csillogó, káprázatosan gyönyörű szemeid mély világában, hogy elmerüljön a páratlan szépségű látványban nem érzékelve időt sem teret a béke a nyugalom és a szerelmes pillanatok bódító érzésével kis kolibriként verdeső szívében.


4. Annyira félholt volt, hogy hálát mondott a jégkása könyörületes istenének hogy kisegítette őt nagy tikkadtságában, és így maradt energiája a te csodás lebilincselő páratlan lényeddel foglalkozni, és ezért örökre hálás annak aki feltalálta a jégkását.


Ez így megfelel?

Kettőt is választhatsz!

:D

27F

2012. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért? Tök rég evett (ráadásul kólásat?? :O nem is ettem még) szerintem úgy értette, hogy jó volt ez a nap amúgy is, főleg, hogy tartalmasan töltöttétek, nem csak ültetek a parkban, és lestetek ki a fejetekből. igenis jól eshet neki a jégkása.
2012. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyenge. Amatőr troll vagy. Béreltél volna domain címeket,hamis átírányítások,félrevezetések,megynerhetetlen viták.az az igazi. ez még trollkodásnak is gyenge.
2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!