Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jobban szeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban szeret egy pohár kólás jégkását, mint engem?

Figyelt kérdés
A barátommal ma délután sétálgattunk, szóba került, hogy hogy érezzük magunkat. Ő azt mondta jól. Örültem, hogy egy újabb jó napot tudunk magunk mögött, erre folytatta a mondatát : „Mert ehettem jégkását”. Teljesen zavarba jöttem, mintha megtört volna a beszélgetés, és most nem tudom mit tegyek. Valóban jobban szeret egy pohár jégkását, mint engem?

2012. aug. 28. 21:06
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát ha van esze akkor igen.

úristen.. v vagy 13 mi?

2012. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:D:D Ez tetszett.

Nem minden arany ami fénylik,mondhatni bolondok aranya.:)

Az élet ízét tényleg csak a bolondok tapasztalhatják meg.

2012. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ne vizelj le, ez fájdalmas...
2012. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hány éves is vagy? :)

a szomjúság elemibb, mint a szerelem, mert víz nélkül kevés ideig bírod, szerelem nélkül azért valamivel tovább, tehát a válaszom, igen, jobban szereti a jégkását, mint téged

DE a jégkásába egész biztosan nem szerelmes

2012. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 éves vagyok.
2012. aug. 28. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
ez ugy "hangzik", mintha csak hülyülne ezzel. én szoktam hasonlokkal viccelni, de mindenki tudja h nem komolyan beszélek :D
2012. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ha egy kicsit fejlődsz, még lehet annyi eszed, mint egy pohár jégkásának, és akkor majd veled is jól érzi magát. :)
2012. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak viccnek szánta. :)
2012. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha olyan stilusu mint en akkor csak viccnek szanta.Habar en mindenbol viccet csinalok, s ezert az ilyeneket senki se gondolja komolyan, sztem o is igy van vele.

19F

2012. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hahahahah ez vicces :D:D:D biztos nem komolyan gondolta, most tényleg ezen agyalsz??
2012. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!