Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ezt megtenném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ezt megtenném, akkor valóban még inkább megnéznétek, még több lánynak tetszhetek így?

Figyelt kérdés

Egyszerű hétköznapi srác vagyok, de egyszer csak gondoltam egyet és meguntam ezt, vettem is hát egy-két márkás göncöt. EGy jobb pólót és egy csőnadrágot. Erre fel buszon máris kinézett két lány is magának. Hallottam, hogy aranyosnak tartank és az egyik hátranézett rám és mosolygott. Aztán rólam beszélgettek, nevetgéltek, akkor hallottam, hogy "aranyos srác".

Azelőtt meg hétköznapi farmerben és pólóban csak szemeztek velem a lányok max, meg egy-két lány hátrafordult az utcán, de nem moondták ki, hogy be is jövök nekik.

Arra gondoltam, hogy a hajamat is megcsinálnám ilyen félhosszú, vasaltra és befesteném feketére.

Ez növelné a vonzalmamat a lányoknál vagy már túl sok lenne?

Sapkában mit ajánlanátok?


2012. aug. 26. 16:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

MOst nem értem miért támadjátok ezt a tervet. Én valamelyik nap is a legszebb lányokat ilyen csőgatyás hozzám hasonló vékony, alacsony alkatú fiúkkal láttam. Amúgy meg mi a baj, ha divatosan, jól akarok kinézni?


Ha olyan okosak vagytok akkor ajánljhatok mást, a támadásoktól nem leszek okosabb.

2012. aug. 26. 16:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Vegyél normális ruhát.Vágasd rövidre a hajad.....

Ez a stílus csak a 20 év alatti korosztálynak nyerő.

Felette kiröhögnek.Na meg a vékony lábúak vesznek fel ilyet.Na meg a V nyakú poló.Nah azért már ütnék...

2012. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jah h az csőgatya o.O én eddig azt hittem kukacmelegítő :D
2012. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a lányok olyan huncutak voltak, hogy lehet amúgy is tetszettél volna nekik. (szerintem túl sok lenne, én szeretem a szőkéket) :D
2012. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!