Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban fontos, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban fontos, hogy ki legyen gyúrva egy fiú?

Figyelt kérdés
Én pechemre, nem csak alacsony, de sovány is vagyok. 165cm és jelenleg 51-52kg. Itthon folyamatosan edzem, van egy edzéstervem. De hiába valahogy nagyon pocsék genetikám van, mert nem jönnek fel a kilók, csak állok egy súlyban. Kezdek azon gondolkozni, hogy talán nem is tudnám kigyúrni magam, ha akarnám sem. A lányoknál esélytelen vagyok a külsőm miatt, ez tény. Ronda vagyok, nagy és fura formájú orrom van. Talán ez csúfít az arcomon legkább, bár amúgy sem egy szépség a képem. Az alacsonyság pedig szintén hatalmas hátrány. Minden lánynak magas, 180-200cm körüli fiú kell, még a 150-160cm magas lányoknak is. Bár ki tudnám gyúrni magam, akkor talán egy lánynál is lehetne esélyem, de ilyen elcseszett alkattal a melegeknek kellenék csak. MIért is ilyen felszínes, válogatós az emberi faj?

2012. aug. 15. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az izmos pasikat.
2012. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy az étrend is mennyire fontos - hiába edzel jól + pihensz , ha mellé nem eleget (vagy nem jól) eszel.


Egyébként nem fontos (pláne manapság), de ad egy pluszt.

2012. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha te sem vagy túl felszínes, akkor biztosan találsz valakit :). amúgy nem fontos, az adottságaidról meg nem te tehetsz.. és ne sanyargasd magad akkor fölöslegesen :), bár elvileg szerintem kitudod gyúrni magad, de szerintem fölösleges :d. és ne becsüld le magad ennyire, lehet sablon szöveg ez az önbizalom dolog, de igaz. én is ráindulok az izmos pasikra, de nem jelenti, hogy járnék velük
2012. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én se vagyok valami izompacsirta, aztán ha akarnák szinte akárkit feltudnák szedni... csak hozzáállás kérdése... csak a ribancok buknak, a kigyúrt nylon bikákra...
2012. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Áhhh dehogy!


A 3 P-s szabály,az a legfontosabb:


1. a Pofikád!

2. a Pénztárcád!

3. a Puncik száma,ahova behatoltál!


:P :P :P

2012. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyél sokat,hízzál és utánna kezdj el gyúrni,ilyen hajszálvékonyan nem érdemes elkezdeni kondizni


Egyébként visszatérve a kérdésedre ha egy pasi jóképű akkor egyáltalán nincs szüksége jó testre.Rengeteg srácot láttam már jó nőkkel pedig olyan véknyak voltak mint a csuklóm


Ha viszont ronda az illető akkor nem árt ha legalább a teste ki van gyúrva


"MIért is ilyen felszínes, válogatós az emberi faj"


Én legfőbbképpen a médiát okolom,de a társadalom is tehet emiatt.Mindenki a külseje miatt aggódik,sokan akarnak hasonlítani nők esetében plázacicákra,férfiak esetében pedig kigyúrt testű machokra,mert a média elhitette velük hogy csak az ilyen emberek lehetnek boldogak és csak így lehetnek értékesek


Ez van,nem hidtem volna hogy ennyire elk*rvul ez a világ,de hát nincs mit tenni,alkalmazkodni kell

2012. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 jin ***** válasza:

És most,hogy ezt elmondtad jobb lett?

Nem!

Akkor ebből mi következik ?

2012. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Naaaa, azért ne általánosítsanak már ennyien. Alig bírom hangsúlyozni, hogy értelmes emberek között úgyis a belső lesz a döntő. Ráadásul sosem mi válogatjuk meg, hogy kikbe leszünk szerelmesek, viszont ha megtörténik, akkor nézzen ki bárhogy a partner, pont azt fogjuk szépnek látni. És az emberek ízlés sem egyforma, én személy szerint kedvelem a nagy orrokat meg az érdekes arcokat. Sokkal különlegesebbek azoknál a sablonos szépségeknél, akik mindenhol ott vannak. Az egyetlen, amit kifogásolnék rajtad, az a magasságod, de az sem abszolút módon, hanem relatívan számít, magyarán az a lényeg, hogy a férfi ne legyen alacsonyabb a lánynál. (Persze ez sem kőbevésett szabály, láttam én már boldog férfit nála magasabb boldog nővel.) Tehát azt szinte kizártnak tartom, hogy egy nálad alacsonyabb lánynak a magasságod miatt ne tetsszél. A testet, kigyúrtságot meg sem említem, mert az annyira mindegy.


L/18

2012. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem a hozzáállásoddal van baj, nem a kinézeteddel. ha te szépnek tartod magad, mások is annak fognak:)
2012. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én hidd el megpróbáltam, természetesn utánaolvastam, hogy mit és hogy érdemes enni, az edzésterv mellett rengeteget olvastam a témában. Tisztában vagyok, de ehetek én akármennyit és edzhetek mellette, akkor sem akar összejönni egy-két kilónál több plusz.
2012. aug. 15. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!