Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ezt megtenném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ezt megtenném, akkor valóban még inkább megnéznétek, még több lánynak tetszhetek így?

Figyelt kérdés

Egyszerű hétköznapi srác vagyok, de egyszer csak gondoltam egyet és meguntam ezt, vettem is hát egy-két márkás göncöt. EGy jobb pólót és egy csőnadrágot. Erre fel buszon máris kinézett két lány is magának. Hallottam, hogy aranyosnak tartank és az egyik hátranézett rám és mosolygott. Aztán rólam beszélgettek, nevetgéltek, akkor hallottam, hogy "aranyos srác".

Azelőtt meg hétköznapi farmerben és pólóban csak szemeztek velem a lányok max, meg egy-két lány hátrafordult az utcán, de nem moondták ki, hogy be is jövök nekik.

Arra gondoltam, hogy a hajamat is megcsinálnám ilyen félhosszú, vasaltra és befesteném feketére.

Ez növelné a vonzalmamat a lányoknál vagy már túl sok lenne?

Sapkában mit ajánlanátok?


2012. aug. 26. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezaz rontsd el még jobban az országot csőnaci pasinak az kell.....meg szép vasalt haj, inkább menj a megasztárba ott találsz bőven hasonlót.
2012. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

csőnadrágot?a fenébe.....

Én felvettem egy szürke pólót,sima farmert.Sportos testem van így megnéztek.

Nem kellet csőnadrág,márkás póló... pfeej

2012. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem rontaná el az országot mert jól akar kinézni

szerintem nem nézhetsz ki rosszul de azért ne ess túlzásba :D

14/L

2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

14 L hát igen.Végül is az a feszülés nadrág nagyon jól áll a férfiakon.

Fantasztikus

2012. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akartok... kamaszsrác... a kamaszcsajoknak meg ez kell...

Logikus, hogy akkor úgy öltözködik. De ne felejtsd el, hogy 20 év fölött a csőnadrágos srácokat keményen kiröhögik, mert amúgy úgy néztek ki, mint vmi szánalmas b.uzik, de aláírom, hogy a tinicsajoknak ez kell...


21L

2012. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem nézz ki rosszul a fiúkon a csőgatya valakinek kifejezetten jól áll 14/L-voltam
2012. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert 14 éves vagy basszus azért!
2012. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:
100%

5-ös leányzónak igaza van!


14-15 éveseknél ez elmegy, de 18 nál már inkább vicces és kiröhögik.

Én felvennék ilyen nadrágot szerintem meglátnának a lány ismerőseim ők tépnék le és vennének másikat....

2012. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam, hogy a hajamat is megcsinálnám ilyen félhosszú, vasaltra és befesteném feketére."


Bocs, de ez 2005-2010 között volt divat az emos kutyák körében.

2012. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csináld csak nyugodtan, több csaj marad nekünk... :D
2012. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!