Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha van egy lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy lány akit nagyon kedveltek és járnátok vele, de kulsore nem igazán szép lány akkor jártok vele vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 16:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nincs szeplo,nincs nagy orr vagy ful,nem eldeforálódott,a pannatanást alig látni.és ki az a Szabina?
2012. aug. 21. 16:43
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok de szeretném le írni a véleményemet.


akit kedvelsz és járnál vele, ott már rég nem az a probléma hogy hogy néz ki, hanem szégyellős vagy. én ha járni akarok valakivel az nekem nem a "nem igazán helyes fiú" kategóriába fog tartozni, hanem igenis vonzó srác fog tetszeni. és hogy mi vonzó? mindenki máshogy tartja. és akit kedvelük, járnánk vele, azt bizony szépnek látjuk.

2012. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy dolog fogjon meg rajta. Voltam már szerelmes egy gyönyörü szempárba is (totál átlag lány volt a tulaja).
2012. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Járnánk, igen. Te írtad, hogy kedveljük és járnánk vele.
2012. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kéépet :)
2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az attol függ milyen korosztályrol beszélünk.

És milyen népszerűségi kategoriába álltok.

Ha a srácnak fontos általános suliba vagy középsuliba, hogy menő akkor menő csajjal jár. Ha átlagos mindkét nem akkor összejöhet a kapcsolat.

Ha fősuli, felnőtt korosztályrol van szó akkor nemszámít a külső csak hogy egy hullámhosszon vagytok.

Minél idősebb, érett az ember annál inkább a belső számít.

2012. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Az, hogy csúnya valakinek az arca, az nagyon széles rátában értendő, tehát a válasz lehet bármi. Az tényleg megoldaná a vitát, ha dobnál egy képet. Lehet, hogy az ember csak csúnyának látja magát, miközben tökre aranyos, gyönyörű az ajka stb, amit magán észre sem vesz. A kisugárzás viszont minden esetben rengeteget számít. Légy önmagad és ne féld megélni, ami a szívedben táncol.
2012. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha egy fiú JÁRNA veled akkor fog járni, igen. ha viszont csak barátként tekint rád, akkor meg akárhogy is kinézhetsz.
2012. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mutasd kit találsz csúnyának? Vagy kire hasonlítasz.
2012. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!