Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mások által "szépnek", "csinosnak" mondott lánynak nincs barátja, nem is udvarolnak neki, pedig kor szerint már illett volna? 20 és afölött.

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert nemcsak a külsö számit, ha töksötét belül, akkor hiába szép.
2012. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megvoltak azok az udvarlók, csak te lekezelted őket, a szőke herceg volt az egyetlen aki le sem szart?!


Minden mások által "szépnek", "csinosnak" mondott lány mellett van egy fiú akit barátzónába zárt.

2012. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dia90' ***** válasza:
100%
Van, aki hűvös, mint egy jéghegy (tudat alatt), és nem mernek hozzá közeledni a pasik.
2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ASOT ***** válasza:
100%

Talán....

1. mert valóban túl jól nézel ki és nem mernek az átlagosabb normálisabb pasik közeledni hozzád mert "na ennek ugysem kellenék"

2. vagy mert valóban lekezelő a stílusod, egy nyavajás mosolyt sem tudsz vágni

3. avagy te körülötted is van egy nagy magas fal, amin nehezen jut át bárki is, mert olyan h "ide merj jönni mert te is csak azt akarod tuti csak azt" a másik h Ezen a falon csak az hatolhat át aki a 10 pontos listában leírtaknak megfelel.

4. észre sem veszed őket.

2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Belsőleg nem egy nyafkacafka,inkább minden iránt érdeklődő,mások szerint okos,jó humorú,általában közvetlen,egy kicsit vadóc.
2012. aug. 17. 22:25
 6/24 ASOT ***** válasza:

ha mosolygós vagy vidám, és nem elutasító, nem lenéző, nem viselkedsz úgy mint aki királykisasszonynak hiszi magát...

és nincs egy 10 pontos listád és nem vagy zárkózott nincs egy berlini fal körülötted noss...akkor


Vagy nem látni téged mert bújócskát játszol, vagy túl szexi vagy és ebben az esetben:

a, nem ártana elmenni ismerkedni járkálni emberek közé stb. ha esetleg túl otthonülős lennél

b, kezdeményezz b@sszki! :)

2012. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én is elvileg csinos, értelmes lány vagyok, mégsincs pasim. Azért néha próbálnak udvarolni. Amúgy 21 vagyok. Nálam egyértelműek az okok:

1) nagyon tetszik egy srác már 2 éve (de ő foglalt), ezért nem tudok másokra koncentrálni. sokszor nem is érdekel más

2) magasan van a léc, eléggé (talán túl) kritikus vagyok

3) az 1. pont miatt gyakran vagyok rosszkedvű, ami nem vonzó más emberek számára


Szóval csak az én hibám, azt hiszem. Te is próbálj mélyen magadbanézni és r fogsz jönni, mi a gond.


Azt az esetet zárjuk ki, hogy a valóságban csúnya vagy, mert szerintem ezt kb. meg tudod ítélni.


És még valami, én azt tapasztaltam az utóbbi időben, hogy nem az a legfontosabb, hogy hogy nézek ki, hanem inkább a kisugárzás. Nézz körül, egy csomó igazán ronda csaj szaladgál normális pasival :)

Szóval hajrá és ha tényleg szeretnél pasit, akkor változtass a hozzáállásodon.

2012. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elvileg nálam egy dolog is elég,ami megfog a másikban, minden tulajdonságot szerethetőnek fogok fel, ezt kipipáltam. Többi gátló tényezőt még nem tudom,elgondolkodom rajta :/ Azon gondolkodtam,hogy lehet hogy zárkózottnak tartanak talán,ez is lehetne gátló tényező? mivel otthon ülős nem kimondottan vagyok.
2012. aug. 17. 22:42
 9/24 anonim ***** válasza:

én így vagyok de tudom miért

ritkán mozdulok ki és ha mégis, mindig egy-egy barátnőm társaságával. az új embereknek akikkel találkozok nincs is nagyon alkalmuk megismerni mert legközelebb talán fél év múlva vagy év múlva találkozok velük

szeretnék olyannal járni aki pasiban megüti azt a szintet amit én csajban...nos az ilyeneket vagy nem érdeklem vagy nagyon nyuszik ezért érvénybe lép az 1. pont, hogy meg se ismerem őket mert én nem kezdeményezek soha.

azokat meg elutasítom mind akikre nem gerjedek, mert nem tudok mit kezdeni egy olyannal akinél nem érzek ingert rá hogy megérintsem, kényeztessen, magyarán nem látom benne a pasit 1. pillanattól kezdve.

2012. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyik legjobb csaj, akit életemben láttam, még az egyetemen, tök egyedül volt. Olyan megközelíthetetlen lányt azóta és azelőtt sem láttam. Mintha egy egész erődrendszer vette volna körül, olyan volt. Hogy odavoltam érte... Senki nem merte megszólítani, csak egy nagydumás macsó csávó, de két perc múlva ő is elnémulva kullogott el a közeléből. Pár éve újra láttam a lányt, a könyvtárban, még mindig nagyon szép volt, és lerítt róla, hogy olyan egyedül van, mint az ujjam.


Szóval lehet, veled is valami hasonló van, bár te biztos nem vagy ennyire súlyos eset. De ha próbálsz nyitni az emberek felé, az csak segíthet.:)

2012. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!