Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mások által "szépnek", "csinosnak" mondott lánynak nincs barátja, nem is udvarolnak neki, pedig kor szerint már illett volna? 20 és afölött.

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 22:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
úr isten doktorrossz mindjárt sírok ezen sztorin :,(
2012. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát, annak idején én sírtam is rajta...:/
2012. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért nem itattátok le? Akkor mindenki jobban érzi magát.
2012. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Leitatni? Szóba sem állt senkivel, max. pár szót, amikor elkerülhetetlen volt vmi iskolai dolog miatt. Órákon megszólalt, ha kérdezte a tanár, de ennyi, órákra közvetlenül az óra elején érkezett, a végén pedig rögtön felugrott és elrohant. Mondom, hogy teljesen, de teljesen megközelíthetetlen volt.:)
2012. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nektek nem kellett ilyen közös beadandót csinálni, nekünk médiatörténeti szakon egy csomót kell
2012. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Huhh...akkor szerintem egy kicsit zűr volt nála odabennt :D ez a veszély legalább nem fenyeget annyira...És mondjuk társaságban mi a kizáró ok,ha már nem mennek oda hozzá?Nagy társasággal van, egyedül van, fiúkkal van ?
2012. aug. 18. 09:54
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha fiúkkal vagy, valószínűleg senki nem fog odamenni hozzád. Ha nagy társaságban vagy, akkor leginkább csak a társaságod tagjaira számíthatsz, senki nem fog odalépni hozzád kívülről. Szóval ha idegen srácokkal akarsz ismerkedni, akkor egyedül legyél - esetleg egyetlen barátnőddel, mert akkor még két srác jól meg tud szólítani benneteket.


Na és viselkedj nyitottan, nem úgy, mint a fenti lány.:) Ha nem tudod, hogy kell, az is elég, ha sokat a fiú szemébe nézel, akivel beszélsz, meg mosolyogsz rá. Ha csak látsz olyan srácot, aki tetszik, de még nem szólított meg, arra is nézhetsz meg mosolyoghatsz.:)

2012. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

doktorrossznak:)

és az a lány a többi lánnyal se beszélgetett? vagy ez olyan szak volt, ahol ő volt az egyetlen XDD mert akkor megérteném szegényt :D ha engem raknának be egy tucat fiú közé, én is felhúznám azt az erődöt XDDD

2012. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

doktorrossz

Te melyik suliba jártál?:S

2012. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ELTE, több lány volt, mint fiú. Egyszer (1x!) láttam beszélgetni egy másik lánnyal.:) Akkor is valami vizsgaidőpontról volt szó, szóval valszeg elkerülhetetlen volt beszélnie... Ha két óra volt egymás után, akkor általában kiment a vécére, és csak az új óra elején jött vissza. A legemberkerülőbb csaj volt, akit valaha láttam. És ez egy megdöbbentően szép arcú, bombajó alakú lány volt!
2012. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!