Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkoznak a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a srácok, hogy a lányok barátnak tekintik őket, ha egyszer nem udvarolnak nekik, csak barátkoznak?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem ezzel nem volt gondom. Rengetegen panaszkodnak, hogy csak barátnak tekint stb... Nem az nálam is volt ilyen, de én kimásztam belőle és 1-2 hónap udvarlás után összejöttem a lánnyal. Mégis mit vártok? Pirított hógolyót? Ha úgy viselkedtek a lányokkal, mintha a testvéretek lenne, akkor olyanok lesztek nekik mintha a testvéreik lennétek.
2012. jan. 10. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csak nem te találtad fel a kereket is? taníts mester!
2012. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már te mostanában átlagos tizenéves fiút? Azon csodálkozom, hogy egyáltalán fiúnak tekintik őket :)
2012. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a hónap dolgozója!
2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha egy srác nem tetszik külsőre egy lánynak, akkor hiába udvarol, a büdös életben nem lesz belőle barátságnál több. Ha tetszik neki külsőre, akkor pedig elég a lány közelében lennie, és a lány előbb-utóbb beleszeret. Szal nem azon múlik, h ki mennyit udvarol.
2012. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
amúgy tök igazad van.
2012. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
dehogyisnem... nekem pl az előző barátom tökre nem tetszett külsőleg (eleinte). pont az ellenkezője volt annak, akik általában bejönnek nekem. részemről firendzone is lett belőle, egy ideig ő sem akart mást. de aztán olyan fél év után elkezdett konkrétan udvarolni. meg is lepett, meg nem is nagyon foglalkoztam vele eleinte... visszautasítottam, de kb 1-1,5 hónap múlva meg azt vettem észre, hogy beleszerettem :D és lett egy 4 éves kapcsolatunk..
2012. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16:01 62%-os, ebben nincs igazad, én legutóbb azért lettem lepattintva mert nincs se jogsim, se kocsim, pedig bejöttem a csajnak külsőre, és ha úgy tetszik sínen voltam amíg ki nem derült a szörnyűség rólam. :D:D
2012. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaz, azt elfelejtettem hozzátenni, h vannak akiknek az anyagiak számítanak :) De a lényegen nem változtat: udvarolni felesleges.
2012. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez milyen szánalmas mar h azért lepattontott mert nincs jogsid meg Kocsid :D nekem van de n azért h lassan 450ftos benyaval a csajok p.csajat huzgalom én elküldöm a fenébe az ilyen csajt ha ilyennel akarok össze

Te is örülj h nem lett semmi a szánalmas r,bibel ;) mennyi idős vagy am?

2012. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem. Ha ez igaz lenne, akkor miért lógnál GYK-n és osztanád az észt?
2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!