Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem érdemlek meg szép barátnőt magamnak? Vajon más magukat csúnyának tartó fiúk is így éreznek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hülyeség... nem ettől függ....
2012. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki megérdemel egy helyes küllemű, normális, kedves párt
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én magamat helyes gyereknek tartom, de nincs önbizalmam, azonban én sem érdemlek meg semmilyen nőt. se szépet se csúnyát
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nem érdemelsz csak meg, ha egy erőszakos, bunkó, nemtörődöm, se**fej állat vagy...minden esetben igen
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fülünyúl ***** válasza:

Abszolute nem külső kérdése a dolog! Nekem is volt már olyan pasim, aki az ismerőseim elmondása alapján kaliberekkel "lejjebb" volt egy képzeletbeli "külsőség-listán", mégis imádtam, szerettem. Többször elhangzott a környezetünkben olyan, hogy hát ez a pasi hogy szedett össze ilyen nőt, de ignoráltuk.

Igazából a kapcsolatunknak pont az ő kishitűsége, önbizalomhiánya lett a vége, mivel úgy gondolta, hogy ő szép barátnőt nem érdemel meg, és ez nagyon meg tudta mérgezni a kapcsolatunkat. Pedig tényleg szívből szerettem, és többször átrágtuk a dolgot, de mindig benne volt a paranoia, istennőként kezelt, túlzottan a tenyerén hordozott, én meg ezektől megőrültem.

2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

the_sunset_limited ez nekem szólt?


én önmagam, kedves aranyos mosolygós gyereknek tartom. nyugodt vagyok mint az oroszál, fényes mint egy csillag, szerencsétlen mint egy naposcsibe.:S

2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azok nem érdemelnek nők akik csak megalázzák a nőket,verik,szexuálisan zaklatják undorító férgek... ezek tényleg nem érdemelnek semmit,nem hogy nőt..

Én lány vagyok és sok lánynak nem a külső a legfontosabb, az is hozádtartozik de ha belsőleg "favorit" vagy egy lánynak nem hisem hogy érdekli hogy esetleg nem vagy szívtipró...

A külsőség is úgy fontos...hogy fogalmazzam...a kémia a fontos,az hogy sexuálisan vonódjon hozád valaki...nekem volt már olyan hogy külsőleg egyáltalán nem jött be a srác,de megismertem és olyan belsőkisugárzása volt,hogy simán belé tudtam volna szeretni.

2012. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# Nem, dehogy. Pont hogy a végét írtam, hogy gondolom ezek mind nem vagy, és érdemelsz!
2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!