Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek a vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a vékony, szép lányoknak?

Figyelt kérdés
Alacsony, vékony srác vagyok. Nem értem, miért nem jön össze egy lánnyal sem semmi a környéken, miért csak tőlem távol élő lányoknak jövök be neten. A környékbeli lányok meg észre sem vesznek, főleg a számomra vonzó, vékony, alacsony lányokra gondolok. Kezdem feladni a reményt, hogy valaha is lesz-e így barátnőm egyáltalán. Úgy érzem el vagyok átkozva. :(

2012. aug. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Próbálkozz a ronda kövéreknél.
2012. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert túlságosan akarod. A lányok megèrzik ha egy fiu rájuk van kattanva ès az nem vonzô. Legyél elérhetetlen de mégis elérhetö..
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy teltebb csaj nem lehet szép szerinted ?

Lehet,hogy benned van a hiba. Ne a tökéletes lányt keresd, mert ők úgyis találnak jobbat.

2012. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne tökéletes, attól, hogy vékony és vonzó?


Most ha nekem nem vonzóak a kövérek, akkor mit csináljak? Szerintetek nagy öröm ez számomra? Én örülnék a legjobban, ha vonzódnék a kövér lányokhoz, de inkább undort érzek. :(

2012. aug. 13. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig fiam te elvagy átkozva, keres egy csúnya kövér lányt vagy egyedül maradsz!
2012. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán a környékbeli lányokkal nem netezel:)

Csak itt sajnáltatod magad, hátha egy netes csak megszán itt és kezd veled. Szánalmas. Bár könnyebb, mint elkezdeni kondizni. Ahhoz fel kéne állni a gép elől.

2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek szerintem ez már a századik ilyen kérdése, szereti sajnáltatni magát. Persze erre nem vevők a lányok.

Ráadásul alacsony is, ami megint nem túl szimpatikus vonás.


Be kellene látni, hogy nem mindenkinek jár és jut barátnő, főleg nem olyan, aki messze a saját szintje fölött van.

Tehát kövér, csúnya lányoknál kellene próbálkozni, azoknál sikeresebb lehetne a kérdező.

Nézz tükörbe és vond le a következtetést, hogy egy olyan ember, mint te, nem méltó egy szép, vékony, normális lányhoz.

A saját életedet keseríted meg, ha ennek ellenére elérhetetlen lányokra vágyakozol.

2012. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem elérhetőnek és vagy elérhetetlennek kell lenni, hanem nehezen elérhető elérendőnek.
2015. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!