Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már évek óta haverok vagyunk és olyan nekem mintha a tesóm lenne és megtudtam hogy régóta tetszek neki de nekem nem jön be mert mert ő az a tipikus "ronda" srác tudjátok szemüveg, meg göndör haj meg egyszerűen nem az esetem de nem akarom megbántani. És a barátaim is mit szólnának. Mit csináljak?
2012. aug. 20. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1 kérdés: hány éves vagy?

2 kérdés: ha külsőleg nem 1 Adonisz a srác egyből nemet kell mondani mi?

3 kérdés: Te a barátaidra támaszkodsz???az első és a 3 kérdés összefog függni...

2012. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figy minél rondább a srác annál jobb,hisz ha szeret,soha nem csal meg,és senki nem veszi el tőled hisz csúnya
2012. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd,ha neked fontosabb a külső értékek,hogy valaki hogy néz ki,akkor semmikép ne kezdj a sráccal kapcsolatba.Ha még nem említette neked,hogy tetszel neki,akkor tégy úgy mintha nem is tudnál semmit.Ha meg bepróbálkozna,akkor légy őszinte és mond meg,hogy nem tetszik neked...,ezt sokkal jobban fogja értékelni ha őszinte vagy,még ha fáj is majd neki...
2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha nem jön be neki akkor nem jön be...ha nem vonzó számodra akkor maradjatok barátok.
2012. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább csak barátok leszünk
2012. aug. 20. 21:17
 6/6 anonim válasza:
első, te összejönnél egy olyannal aki nem tetszik? attól hogy belsőre szép... ha nem tetszik, nincs meg a vonzalom... amúgy tényleg az a legjobb hogy csinálj úgy mintha nem is tudnád, és ha mondja akkor add finoman a tudtára hogy te nem szeretnél többet.
2012. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!