Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tele van a hócipőm a felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele van a hócipőm a felszínes, válogatós lányokkal! Ezeknek semmi sem jó? Másnak is elegem van már a felszínes lányokból, akik a külsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 11:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom a testmozgással, de erre ki kíváncsi?!


Én vékony vagyok, nem kigyúrt, jól érzem magam így, de a lányoknak ez nem elég, izmos pasi kell nekik. Ez csak az egyik igényük a sok közül.

2012. aug. 3. 13:16
 22/24 anonim ***** válasza:

"Igen, a hiba bennem van, nem vagyok kigyúrt, magas és piszok jóképű, na meg gazdgag sem. Nehéz megfelelni a mai lányok igényeinek. Mind a tökéletes pasira vágyik."


Tudjuk, hogy nincs tökéletes ember. Kérdeztél már egyet is, hogy vágyik e tökéletesre? Ez meg üti azt, amivel még szoktak vagdoskodni: a rendes, kedves srácok nem kellenek, helyette kell inkább a bunkó. Az meg valahogy ellentmondásos a tökéletessel.

Egyszerűen az a bajod, hogy akit te kinézel, nem vagy az esete, nem vonzod fizikailag. Most mit tegyen erről a lány?

Te összejönnél olyan lánnyal, aki nem vonz, de kedves, aranyos igényeidnek megfelel ami a belsőt illeti, de abszolút nem hoz lázba úgy mégsem? Ugye nem!


Most ugyan mi is jöhetnénk azzal, hogy a pasik meg folyton a szexel jönnek, mert találkoztam már nem egy olyannal, többségében olyanok voltak, mindig oda jutott a beszélgetés! Még volt aki tetszett is, de nem elég a külső, nem jövök össze egy hülyével attól mert szép! Képzeld el! Hiába szép egy alma, ha belül rohad... Ugye?


Változtass magadon! És nem pont külsőről beszéltem, hanem hozzáállásról. Vagy talán nem a megfelelő embereknél kezdesz. Az is lehet nem?


Te most a pártolókat keresed itt, hogy igazat adjanak neked; igen a lányok ilyen felszínesek, akik a külsőt tartják a legfontosabbnak. Biztos találsz sok olyat! De attól változik valami veled? Nem érzed magad egyedül a problémáddal az igaz, de máson nem!


Most mit is mondhatunk erre neked? Azt hogy...

...Te tudod!

2012. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Te összejönnél olyan lánnyal, aki nem vonz, de kedves, aranyos igényeidnek megfelel ami a belsőt illeti, de abszolút nem hoz lázba úgy mégsem?"

Bár nem nekem szól a kérdés, de a válaszom: IGEN! Persze ti nők ilyesmit el se tudtok képzelni.

2012. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A lányok alapvetően pénzéhesek, emellett felszínesek is. És nagyon sok köztük a beképzelt liba, ezeket én is nagyon utálom, és ilyenek vannak mindenütt. Ha nincs 50 milliód meg fekete Bömösöd, naná hogy azt a pasit fogják választani akinek van! Itt meg játsszák az álszentet hogy jaj nem a pénz meg a kocsi a lényeg, aztán ha megkérdezik tőle, milyen az ideális pasi, csípőből rávágja hogy száz lőerós :S képmutatásból bőven kijut ma is mindenkinek.
2012. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!