Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesz valaki válogatós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki válogatós, mi okozhatja szerintetek, van rá valami tudományos magyarázat, vagy csak kémia az egész?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb problémám, hog yolyan lányok tetszenek, akik többnyire mindenkinek. A karcsú, vékony cicalányok, bájos arccal, hosszú, ápolt hajjal, törékeny kislányos alkattal. Így nem is csoda,ha nem is volt még barátnőm, az ilyen lányok mind foglaltak. Hiába vagyok jóképű, ha testalkatra túl vékony vagyok én is. Így nehéz helytállni a sok izmos melák mellett.

2012. júl. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

sok izmos melákXD


amúgy teljesen normális:)


a legtöbb embernek a szép társaik jönnek be

2012. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeket hívják lolitának.

Aki az ilyet bírja az a lolicon.

Sokan ezt a pedofil egy szebb alternatívájának hiszik.

2012. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moncsiy válasza:
Szerintem amig te sem vagy tökéletes addig ne vágyj tökéletes lányra hisz senki sem tökéletes...egyébként sem minden a szépség...
2012. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát senki sem tökéletes, az egy dolog, hogy vonzóaka cicalányok, de jellemre jó, ha egy van, akit elbírnék viselni közülük. Gondolom az agyukba szállt az, hogy midnen fiúnak bejönnek.
2012. júl. 11. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Génkészlet, neveltetés, fiatalkori hatások.
2012. júl. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!