Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is nagyon válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nagyon válogatós külsőre vagy csak én vagyok ilyen ritka igényes?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ma ébredtem rá, hogy mennyire válogatós vagyok, eddig ez nekem teljesen normálisnak tűnt, hogy csak olyannal akarjak ismerkedni, aki tetszik nekem. De aztán megláttam, hogy haveroknak milyen szerintem csúnya arcú lányok jönnek be, el sem tudom képzelni, mi szépet látnak benne, de épp emiatt arra is ráébredtem, hogy amiért én rondának látom magamat is, könnyen lehet, hogy sok lánynak meg én vagyok az álompasi. De a hatalmas igényeimnek kevés lány tud megfelelni. Nekem az olyan lányok jönnek be, akik alacsonyak, nem túlsúlyosak, arcra tetszenek nekem, hosszú hajuk van és van bennük kislányosság jellemre, a hangjuk is magas, mint mély.

2012. jún. 30. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak ideáljai, ez természetes, de nem mindig a külső a legfontosabb. Nyilván olyan is lehet, hogy míg a haverjaidnak bejön valaki, az neked egyáltalán nem és ez fordítva.


Szerintem sok felesleges igényt te is "eldobnál", ha találkoznál valaki olyannal, aki tetszik.

2012. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokan válogatnak külső alapján, nemcsak te. És minden ember számára más jön be. Szóval lehet a te ideálod, meg a barátaidnak nem jön be.
2012. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem igényesség, hanem felszínesség. Ez fiatalon még normális dolog, de jó esetben kinövi az ember. :-)


39F

2012. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen, de ez még semmi, mert jellemre is meg kell felelniük, ami még nehezebb, tekintve milyen romlottak a mai fiatalok.
2012. jún. 30. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

"ez nekem teljesen normálisnak tűnt, hogy csak olyannal akarjak ismerkedni, aki tetszik nekem"


Elárulom drágám, hogy ez normális is. A gond nem ezzel van, hanem azzal, amikor valaki ultra szépnek érzi magát, és csakis olyan nők jönnek be neki. Azért mindenkinek ott van a tudatalattiban, hogy ő kb milyen szinten van. (vannak, akik ugye nagyot tévednek ezzel kapcsolatban) És próbál hozzá hasonló szintbe lévő emberekkel ismerkedni. Ezzel nincs semmi gond.

Én sem tudnék olyannak ismerkedni, aki nekem nem tetszik. Így vagyunk összerakva.

2012. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is sajnos válogatós vagyok, barátnőm elájul egy fiútól, aki számomra nagyon is ronda, és több ilyen is volt. Ez tényleg egy átok, mert nehéz olyat talàlnom akihez vonzódok. Próbálj a belső tulajdonságokra koncentrálni, ha valaki megnevetett, boldoggá tesz, szebbnek fogod látni.
2012. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 19:28


Nekem ez sem segített.

2012. jún. 30. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Aha, bár eddig mivel neten nagyon megszerettem az illetőket, élőben már nem érdekelt annyira a külsejük, amibe így belegondolva úgy érzem, hogy hosszútávon nem működhetett volna. Én is nagyon fontosnak tartom, hogy alapból tetsszen az illető, ne pedig csupán egy érzelmi töltet hatására lássam szebbnek, és igen, ez valamilyen szinten megnehezíti a dolgot, de ez van.

Szerintem ez nem feltétlen gond, mert én úgylátom, hogy sokan úgy ugranak össze, hogy számukra a másik csak "elmegy" kategória, és emiatt nem tud kialakulni az igazi szerelem, és ennek aztán ármány, dráma meg fájdalom a vége. A szépség egy bizonyos határig szubjektív, tehát azzal nem értek egyet, hogy tudni kell milyen "szinten" vagyunk és akkor majd azalapján... csomó számomra "csúnya" fiút látok helyes, szép lányokkal, és fordítva is.

A lényeg, hogy ha a te szíved egy a leírt külsővel rendelkező lány dobogtatja meg, akkor tarts ki emellett és járj nyitott szemmel. Annyira nem konkrét elképzelések ezek, hogy olyan ritka legyen. ;)

2012. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak lányba...és tök idegesítő
2012. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, olyannal soha nem járnák aki nem jön be.

Csajokespasik.hun végig kattintgattam az összes pécsi csajt, 14-17 évesek között, és alig ha 5db jött be.

Haverjaidnak azért jönnek be a csúnya arcú csajok, mert lyukra mennek, nálunk nem a minőség számít ha nem a mennyiség. Nekem a minőség számít nem a mennyiség.

16/F

2012. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!