Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is nagyon válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nagyon válogatós külsőre vagy csak én vagyok ilyen ritka igényes?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ma ébredtem rá, hogy mennyire válogatós vagyok, eddig ez nekem teljesen normálisnak tűnt, hogy csak olyannal akarjak ismerkedni, aki tetszik nekem. De aztán megláttam, hogy haveroknak milyen szerintem csúnya arcú lányok jönnek be, el sem tudom képzelni, mi szépet látnak benne, de épp emiatt arra is ráébredtem, hogy amiért én rondának látom magamat is, könnyen lehet, hogy sok lánynak meg én vagyok az álompasi. De a hatalmas igényeimnek kevés lány tud megfelelni. Nekem az olyan lányok jönnek be, akik alacsonyak, nem túlsúlyosak, arcra tetszenek nekem, hosszú hajuk van és van bennük kislányosság jellemre, a hangjuk is magas, mint mély.

2012. jún. 30. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

21:01

Ő valószínűleg nem úgy definiálják a minőséget, ahogy te. Nem csak az esztétikai szépséget nézik.

Nekem is maradt egyszer tátva a szám egy osztálytársnőmtől gimiben, pedig enyhén szólva nem volt egy szépség. Csak valahogy megfogott a pillantása, ahogy végigment a padok között. Addig totál hidegen hagyott.

Amit te minőségnek nevezel, az csak felszínesség, de ez 16 évesen még rendben van.


39F

2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a kislányos, hosszú hajú, karcsú, alacsony nők jönnek be.

De azért megdugom a többit is, ha alkalmam van rá, csak éppen tudom, hogy sose vállalnék velük kapcsolatot, mert egyszerűen nem jönnek be külsőre.

Volt már nekem magas és nagy seggű nőm is, de azokat csak kúrtam. Én sem tudok olyannal lenni tartósan, pláne társaság előtt nem vállalnék olyat, aki nem az ideálom.

2012. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha úgy vagy válogatós hogy te mondjuk egy 3/10-es pasi vagy de csak a 9-10/10-es lányok jöhetnek szóba az para mert akkor csak nagy csoda folytán áll le veled valamelyik ha olyan csúcs a szöveged stb.

de ha pl. 6/10-es vagy és a 6/10-es alatti csajokkal nem kezdenél akkor azt mondom az még reális is, hogy azt szeretnéd hogy külsőleg egy szinten legyetek.

én kb. 6/10-es csaj vagyok, de 5-ösnél lejjebbi pasival nem vagyok hajlandó járni akkor sem ha egész életemben egyedül kell lennem. egyszerűen nem tudok úgy megalkudni hogy arra kényszerítsem magam hogy egy olyat fogdossak aki taszít, undorít, csak mert a személyisége azért aranyos.

nem, nem tudnék pl. olyannal együtt lenni akinek olyan szőrös a háta mint a feje teteje, fogatlan, 150 kiló és az inget hónaljig betűri a gatyájába. pl.

2012. júl. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én is túlságosan igényes lennék. Nincs ezzel gond.
2012. júl. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!