Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan! Nincs már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Nincs már egy lány sem, aki nem a fránya külsőt nézné csak és eszerint adna esélyt egy fiúnak vagy sem?

Figyelt kérdés

Én fiúként leadtam az igényeimet és inkább a lányok jellemét figyelem, az érdekel, aszerint szeretnék ismerkedni, de ha a lányok esélyt sem adnak, mert csak a külsőt nézik, akkor ez így nem frankó.

Mégis hol találhatnék végre olyan lányt, aki adna esélyt az ismerkedésre én inkább a fiúk személyisége, jelleme érdekli, mint a külseje, vagy már ilyen nincs is?

Most biztos valami ritka ronda srácnak képzeltek el, nem baj, úgyis olyan lánnyal szeretnék ismerkedni végre, aki nem a külsőm miatt akar velem lenni!



2012. júl. 29. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez még az ősközösségből származik. A nő olyan párt akar magának aki tetszik neki, hisz így valószínűleg a közös utódok is szépek lesznek. Szépség egyenlő egészség...mondja a tudatalatti.
2012. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem meg a józan eszem azt mondja, hogy a szépség relatív.
2012. júl. 29. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
az ösztönt nem lehet kiölni az emberekből. az ösztön, nem mindig egyenlő a józan ésszel.
2012. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor én kihalok, ez van. Majd járok prostizni.
2012. júl. 29. 18:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Elegem is lett egy életre a lányokból, ha ők elutasítanak, akkor most már ideje lenne nekem is így bánni velük, bár menne.
2012. júl. 29. 18:43
 6/19 anonim ***** válasza:

Az eszéért még nem fogom megkívánni esténként a párom, sajnálom.

Szeretem, mert okos, kedves, és szexi.

Ha csak szexi lenne, nem járnék vele, és ha nem kívánnám, akkor meg csak a haverom lenne.

2012. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

előfordul, van olyan lány,

aki nem nézi a külsőt,

ő olyan ronda, mint csubakka,

meg alien, vagy még.. sőt!


ne adj lejjebb, fölösleges,

az izmod legyen dagadt,

nem lesz veled senki hidd el,

ha így utálod magad.

2012. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha találkozol valakivel, mindig a külsejét nézed meg az illetőnek először. Hogyan öltözködik, mennyire ápolt, stb. Hiába van egy jó fej ismerősöd, akinek a belső értékeit nagyra becsülöd, ha nincs meg köztetek a szexuális vonzódás, akkor akár fejre is állhattok, akkor se fog működni a kapcsolat.
2012. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ronda vagy
2012. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én teljesen átlagos kinézetűnek tartom magam, mégsem kellek egy srácnak se. A végén már én is annyira alacsonyra fogom tenni a lécet, hogy bárkivel összejövök, akin azt látom, hogy akár egy kicsit is szeret. Nem könnyű, de azért ne add fel, hiszen elvileg mindenkinek megvan a párja.
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!