Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan! Nincs már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Nincs már egy lány sem, aki nem a fránya külsőt nézné csak és eszerint adna esélyt egy fiúnak vagy sem?

Figyelt kérdés

Én fiúként leadtam az igényeimet és inkább a lányok jellemét figyelem, az érdekel, aszerint szeretnék ismerkedni, de ha a lányok esélyt sem adnak, mert csak a külsőt nézik, akkor ez így nem frankó.

Mégis hol találhatnék végre olyan lányt, aki adna esélyt az ismerkedésre én inkább a fiúk személyisége, jelleme érdekli, mint a külseje, vagy már ilyen nincs is?

Most biztos valami ritka ronda srácnak képzeltek el, nem baj, úgyis olyan lánnyal szeretnék ismerkedni végre, aki nem a külsőm miatt akar velem lenni!



2012. júl. 29. 18:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ez hülyeség... igen sajnos a mai világban ritka az értelmes nő, de van... én se vagyok 1 brad pitt, barátnőm viszont eléggé szép, mégis összejött velem. Csak ne add fel :) Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél vagy, hogy van valami okosság!
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Így van!!! Én sose járnék olyan sráccal, aki sajnáltatja magát! Jól teszed, hogy prostihoz mész, és sajnáltasd tovább magad itt a gyakorin a nyomik között, és jó úton jársz a magány felé!
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nincs!

[link]

2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi köze van a prostiknak egy párkapcsolathoz???

Csak dugni akarsz? Ezt megérzik a lányok!


A prosti a szexért van, de egy párkapcsolat nem csak erről szól, tehát nem helyettesít semmit. Úgyhogy hiába...


Én lányként elég csinos vagyok (nem gyönyörű) sokan megnéznek, de nem adom lejjebb sokkal, mert akkor boldogtalan lennék. Ez van. Én nem fogok ezért hímprostihoz menni :)

2012. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 20:19


Nekem nem is kell, hisz lány vagy, ne nevettess már csak szétteszed és kapsz vagy 100 jelentkezőt egyből. Hányok ettől a világtól, a lányok bárkit megkaphatnak, a fiúk meg még akkor sem elegek egy lánynak sem, ha jóképűek csak épp nem a bunkó típusba tartoznak.


Azt én is tudom, hogy a prosti csak a szexuális vágyat enyhíti, de ez is több már a semminél, sajnos szerelmet sosem lehet megvenni.

2012. júl. 29. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:

De vaaaaaaaaaan!!!


Kasza Tibi voltam sziasztok

2012. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen undorító bunkó paraszt hozzáállással ne csodálkozz:))
2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha a lányok bárkit megkaphatnak, akkor hogy eshetek már sokadjára pofára? Ne túlozzunk már.
2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel, itt is teljesen ugyanaz a helyzet A lányok anyagias, beképzelt hülye libák lettek, ha nincsen 50 misid és fekete Bömösöd, szar pasi vagy, szóba se állnak veled. Azt képzelik hogy ha már van egy kis seggük meg csöcsük, nekik minden JÁR. Hát a lófsz a seggükbe, az jár :@ A kérdező nagyon jól látja a dolgokat, nem ővele van a baj, hanem igenis a nőkkel. Nagyon elszaladt velük a ló mostanában.


18:58, neki teszel szívességet. Ne csodálkozz ha prostihoz megy, és épp a te fajtád miatt. A te fajtádtól még a magány is ezerszer jobb.

20:52 te meg ostoba vagy. Nuff said.

2012. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!