Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók és semmi több! Miért sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók és semmi több! Miért sír sok lány ha csak egy csók volt?

Figyelt kérdés
Nekem is volt néhány alkalom hogy buliba közelebb kerültem egy pasihoz és utána a buli hátralevő részében hát táncoltunk meg smároltunk...én másnap nem úgy keltem hogy úristen de szeretem azt a pasit és ennek kell folytatása legyen! hanem úgy hogy jó volt a tegnap este :) és élem tovább az életem..ha véletlenül megkeres a pasi akkor oké ,de miért sírjak valaki olyan után akit nem is ismerek vagy ismerem és csak egy csók volt más semmi?!
2012. júl. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, és velem az a helyzet, hogy smároltam egy csajjal, egy bulin(3 éve ismerem, elvileg tudta, hogy tetszik nekem, és szerintem én is tetszem neki), szal most én sírok, mert annyira jó volt, csak ő meg nem emlékszik rá, mert p*csarészeg volt, de a barátnőinek azt mondta: "rohadt jól csókol" szóval nem csak a lányok sírnak a fiúk után, hanem gyakran fordítva is igaz :)
2012. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó azt megértem ,de ha valaki csak egy bulin találkozik valakivel és előtte nem is ismerte akkor hogy tud kötődni hozzá ha nem is ismeri?
2012. júl. 29. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
a tipikus idióták(bocs a kifejezésért) szoktak ilyesmit csinálni, vagy akiknek még nem volt igazán kapcsolatuk..
2012. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem még nem volt kapcsolatom...mégsem csinálom ezt
2012. júl. 29. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jogos a kérdés...mert oké, hogy mi csajok úgy működünk, hogy már sokkal kevesebbtől is kialakul érzelmi kötődés, de az ilyeneket én se értem, hogy ha aznap találkoznak először, hogy tud utána sírni....oké, hogy jó volt, de könyörgöm, 1 este!! Nekem is volt 5-6 ilyen, és szó nélkül éltem tovább az életemet másnap. Kb. egy hónapja futottam bele sajnos egy olyan srácba, aki viszont előtte hónapokig fűzött, na akkor megbántódtam, hogy csak egy estére szóltam neki, azóta is fáj. Amúgy nekem sem volt még barátom. 18/L
2012. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah igen ezeket megértem...hogy előtte is ismerted meg minden de egy este...semmi ...na m1 ..lehet nincs elég elfoglaltságuk és csinálnak maguknak xD
2012. júl. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!