Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj vagyis problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj vagyis probléma, ha ilyen korán ilyenekről gondolkodom, sőt néha ilyenre vágyom?

Figyelt kérdés
Na, hát az a helyzet, hogy 12 éves vagyok és lány. Még nem volt se pasim,se randim se első csók meg ilyenek mert úgy egy évvel ezelőtt még azt gondoltam,hogy túl korai pici vagyok még és ahogy kezdtem úgy a testemmel is nőiesedni úgy már azóta vágyom arra,hogy legyen egy pasim és csókolózzak.Vagy valakit átölelnék, mint a szerelmes párok. Szerintetek ez probléma? Vagy normális? Kérlek, ha lehet normális válaszokat adjatok, és lehetőlen a válaszhoz pár történetet ti hogy voltatok ebben a korban az ilyennel. Ja és még valami. Már olvasgatom a kérdéseket, és randizni is úgy elmennék, ha lenne persze pasim de néha meg ettől az egésztől még irtózom, vagyis egyáltalán nem érdekel. Össze vagyok zavarodva. Kérlek,segítsetek!!

2012. júl. 19. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
megértelek
2012. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beindultak a hormonjaid:D én is így voltam :D Normális nyugodj meg!:) és várj!:D

én egy évvel később 13 évesen éreztem ugyanezt az érzést elsőnek nehéz volt de utána meg tanultam vele élni:D:DD most 15 vagyok és azóta sincs pasim de mindenugyanúgy van :D

2012. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát az biztos hogy egy egy normális dolog . ilyenkor már természetes hogy beindulnak a testi vágyaid. ne ijedj meg tőlük.. ez teljesen normális.
2012. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, mert már a mensim is megjött és akkor biztos csak a hormonok :D Köszi :)
2012. júl. 19. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:

A korodra jellemző látens szexualitásban vagy éppen. Teljesen normálisan működsz bár nem teljesen normális a helyzeted. A párkapcsolati vonzalom nem magadtól jön ilyen korán hanem a környezeted által állított minta miatt! Nem azért mondom ezt mert én még 16 éves koromban is legóztam. :) Amúgy már ovis koromban meztelen nőkről álmodoztam. Egyszerre többről is. :)

Ha csak egy ölelés vagy csók kéne adnék hogy ne legyél ennyire ki, de nézz őszintén magadba inkább és kérdezd meg magadtól hogy te mennyire akarod és mennyire akarsz megfelelni a környezetednek! :)

2012. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát valószínűleg inkább a környezet váltja ki (na meg perzse a hormonok) mivel az osztálytársaim a csajok eléggé hogy is mondjam na már minden szexről beszélnek meg stb. meg h kinek volt már csókja de a barátnőimmel ilyenekről nem beszélünk max. h melyik pasi cuki vagy ilyenek :) de köszi de nem kell csók :D csak néha érzek így de majd holnap a barátnőmmel talizok kidumálnom neki a bajaimat :)
2012. júl. 19. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt szóval semmi gond.

Szerintem várjál meg kb 2 évet. Hidd el akkor jobb lesz.

2012. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat ;) Biztos várok min.2 évet :D Nagyon köszi mindenkinek :)
2012. júl. 19. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:

21:59 vagyok.

Örülök, hogy nagyjából tudtam segíteni.

Ha úgy érzed, hogy képes vagy egy kapcsolatra, akkor nem kell megvárnod azt a két évet. A lényeg az, hogy te akard és ne csak azért, hogy fel tudj vágni vele valaminek.

Sok sikert.

2012. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ma így frissen kipihenten átgondoltam és szerintem nekem túl sok lenne még egy kapcsolat :/ Most inkább a nyarat élvezem, utána suliban meg úgy is tanulni kell :) DE Köszi mindenkinek :)
2012. júl. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!