Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltoltam, esetleg van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltoltam, esetleg van még remény?

Figyelt kérdés

Túlságosan kimutattam az érzelmeimet, ezért elvesztette az érdeklődését irántam. Mindjárt az elején rájött, hogy beleestem, de mivel ő nem akart komoly kapcsolatot, ez neki túl tömény volt, ezért lassan "leépített" (annyi becsület azért nem volt benne, hogy rendesen véget vessen a dolognak). De azért mindig nyitva hagyta kérdést, és élvezte, hogy ha találkozunk, akkor mennyire hatással van rám.

Így eltoltam az egészet, mostmár reményem sincs, hogy újra legyen valami.

De nem tudok lemondani róla, még mindig nagyon szeretem. Valahogy mégiscsak meg tudnám még fordítani a dolgot? Hogy ne nézzen úgy ki, hogy futok utána, de most ő kaparjon értem, és én meg tiszta lappal előlről kezdve, ne szúrjam el megint?



#fiú #lány #szerelem #újrkakezdés
2012. júl. 29. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Az a véleményem, hogy ezt jó eltoltad. Hagyd a fenébe. Így is elég cikis helyzetbe hoztad magad.
2012. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy ér ez neked ennyit?Legyen benned büszkeség.Majd jön a következő.
2012. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem is inkabb legy buszke mint boldog!
2012. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as, ezt hogy érted?
2012. júl. 29. 14:56
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es, sajnos túlságosan szeretem, nem tudom józan ésszel mérlegelni a dolgot :(
2012. júl. 29. 14:57
 6/16 A kérdező kommentje:
1-es, neked is igazad van valamennyire. Eléggé hülyét csináltam magamból, bár visszamehetnék az időben.
2012. júl. 29. 14:58
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ugy ertettem, hogy az elso ketto butasagot ir. Meghogy buszkeseg... :)


Ha igazan szereted, akkor ne add fel, de ne is nyomulj ra nagyon.

2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De olyan reménytelen. Ha direkt keresném a társaságát, akkor egyből rájönne, hogy még nem vagyok rajta túl, és újra csak ő lenne "nyeregben". Valami ügyes kis furfang kellene, csak nem tudom mi :((
2012. júl. 29. 15:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az rég rossz, ha valakit az riaszt el, ha látja rajtad, hogy kedveled. Az lenne a normális, ha ülnél hidegen mellette, mint egy márványszobor? Ugyanmár...

Akit ezzel el lehet ijeszteni, az jobb is, ha elmegy. Majd találsz olyat, aki örülni fog, hogy szereted és megbecsüli.

Ne keresd a társaságát, álld meg, hogy nem írsz rá facebookon vagy egyéb helyeken, aztán ha majd megkeres, akkor érdemes vele foglalkozni, ha pedig nem, te jártál jól, hogy nem jött össze. Jó lenne az, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot és unaloműzőként tekintett volna rád? Persze, hogy nem.

2012. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szedj össze egy másik csajt/pasit. Majd 'véletlenül' vagy valamilyen egyértelműen nem randi indokból irányítsd úgy, hogy találkozzatok.Ekkor sokkal jobban nyeregben leszel, és irányíthatod úgy a dolgokat, hogy felkeltsd az érdeklődését, és akarjon veled még találkozni. De mindig úgy álljon a dolog, hogy neked ő már nem kell igazán, mert van valakid, de azért érdekled és nyitva hagyod a kaput.

Tudom, ez nagyon nehéz, sok idő kell hozzá, meg egy másik ember, akivel nem gondolod komolyan. Az is elég lehet, ha csak egy barát, intézheted úgy, hogy többet gondoljanak a kívülállók. Szóval nem mondom, hogy egyszerű, de sokaknál működött már, ez már csak ilyen.

2012. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!