Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltoltam, esetleg van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltoltam, esetleg van még remény?

Figyelt kérdés

Túlságosan kimutattam az érzelmeimet, ezért elvesztette az érdeklődését irántam. Mindjárt az elején rájött, hogy beleestem, de mivel ő nem akart komoly kapcsolatot, ez neki túl tömény volt, ezért lassan "leépített" (annyi becsület azért nem volt benne, hogy rendesen véget vessen a dolognak). De azért mindig nyitva hagyta kérdést, és élvezte, hogy ha találkozunk, akkor mennyire hatással van rám.

Így eltoltam az egészet, mostmár reményem sincs, hogy újra legyen valami.

De nem tudok lemondani róla, még mindig nagyon szeretem. Valahogy mégiscsak meg tudnám még fordítani a dolgot? Hogy ne nézzen úgy ki, hogy futok utána, de most ő kaparjon értem, és én meg tiszta lappal előlről kezdve, ne szúrjam el megint?



#fiú #lány #szerelem #újrkakezdés
2012. júl. 29. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Amúgy ma 15:34-nek igaza van, szóval ne dőlj kardodba, ha nem jön össze.
2012. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Remény mindig van. Kitartás, türelem, józan ész...
2012. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de kedvesek vagytok, köszi! :)
2012. júl. 29. 16:07
 14/16 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy annyira szeretem, hogy szinte bármit eltűrnék és megbocsátanék neki. Pedig biztosan meg is csalna, mert olyan.

Tudom, tudom, ez szörnyű, és büszkeség meg stb. de már olyan régóta szeretem, hogy magam sem értem. Tudok és hallottam róla elég sok rosszat, mégse tud semmi eltántorítani. :((

2012. júl. 29. 16:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Hagy a picsbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azt kéne, de nem megy :( :....(
2012. aug. 2. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!